SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 226 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12661
Jakie tłuszcze na diecie ww będą najkorzystniejsze dla organizmu ? Mam ich do spożycia 150g i u mnie wygląda to mniej więcej tak: smalec 40%, oliwa z oliwek 20%, jaja 20%, masło orzechowe 20%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
a tłuste mięso np boczek?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
stranger54
Bo badaniach okazało się, że mam potas 6,1! na dodatek nie suplementując go. Jak ktoś się nie interesował to wspomnę tylko, że wysoki jest równie zły o ile nie gorszy niż na niski. Wrzuciłem pół furki (20 mg). Zbiło potas do 5 i zeszło 3 kg wody w jeden dzień. Wiedziałem, że ten lek jest potężny, ale nie myślałem, że aż tak.

niestety drżenia powiek, obolałość mięśni i przyspieszone tętno nadal dokuczają. Obstawiam niedobór magnezu. Ile na maksa można ładowac żeby nie przedobrzyć?



Zmieniony przez - stranger54 w dniu 2017-03-11 22:32:45



Nie obstawiaj tylko go zbadaj - pełny jonogram + chlorki. Wiesz czego brakuje i ile i tak dostawiasz. Inaczej to czysta zgadywanka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
LechuP
Jakie tłuszcze na diecie ww będą najkorzystniejsze dla organizmu ? Mam ich do spożycia 150g i u mnie wygląda to mniej więcej tak: smalec 40%, oliwa z oliwek 20%, jaja 20%, masło orzechowe 20%.


Ja dałbym olej kokosowy, olej lniany na zimno, orzechy, awokado, jaja, wiórki kokosowe. Kolejność przypadkowa.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
siemka byqi jest tu jakis kucharz :) ewentualnie gosc z praktyka przymierzam sie do kupna piekarnika do zabudowy z funkcja pieczenia gotowania za pomoca pary itp ktos cos ?
2

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Podbij moze do dzialu kuchnia tam moze szybciej ktos bedzie w stanie pomoc w wyborze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23047
najlepiej cos w stylu piecy konwekcyjno-parowych, a wtedy kura juz nigdy nie będzie sucha..;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
nuras
siemka byqi jest tu jakis kucharz :) ewentualnie gosc z praktyka przymierzam sie do kupna piekarnika do zabudowy z funkcja pieczenia gotowania za pomoca pary itp ktos cos ?


Podbij do grekar9
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Siema panowie jak rozrobić solco ile do ile z solą fizjo żeby dożylnie podać ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium