SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143214

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Enama lub coś takiego, bardzo wątpię że oczyściłeś całę jelito. Te gotowe do użytku domowego czyszczą 20 max 30cm, czyli tylko dolny odcinek. Jak chcesz żeby zeszło z góry na dół kup i zrób to zobaczysz ile można wysrać z siebie https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Szanowni Koledzy! Ktoś coś o interakcji tussi z tabletkami anty? Moja Żonka właśnie sobie załatwiła tussi i chcę jej połączyć 15-30 mg efki i 200 mg koffy przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
krzykacz
Enama lub coś takiego, bardzo wątpię że oczyściłeś całę jelito. Te gotowe do użytku domowego czyszczą 20 max 30cm, czyli tylko dolny odcinek. Jak chcesz żeby zeszło z góry na dół kup i zrób to zobaczysz ile można wysrać z siebie https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html


te gotowe do aplikowania to moja kobieta kupiła bo była pytać w aptece o wlew to zaproponowali coś takiego jeszcze to chuyyy pomieszalismy z litrem wody

i co myślisz że jak wlałem ponad litr wody to nie oczyściłem całego jelita ?? ( na rękach stałem jeszcze z 3 minuty haha )

a CitraFleet to kupie bez recepty ?? mógł bym spróbować . poprawić za jakiś czas jeszcze jedną lewatywą ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388727
moja znajoma nap*****la tussi na zmiane z clenem i anty i nic jej nie bylo raczej, ale radzilbym jakiegos lekarza zapytac , bo co jednemu nie szkodzi, nie znaczy ze innemu nie zaszkodzi
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Natan33
limafne
Trochę mniej, pytanie czy warto


Co trochę mniej? Jak polecisz 5 dni on/ 2 dni off to masz 20-25iu tygodniowo czyli do siedmiu tyg pociągniesz na tych 150iu

Czy warto?? Pewnie ze warto dla tych pięciu minut cieszenia się formą hehe


Lece 2j ed razem z likendami i efektow nie czuc ale widac mozna by 5j leciec i wtedy pewnie bylo by lepiej ale na moim poziomie zalezy mi na tym aby sie nadmiernie nie zatluscic i w tym gh dziala idealnie. Potrzeba sporo czasu aby efekty byly widoczne ale jesli stac cie wydac 1,5-2k miesiecznie na gh to polecam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
dwa tysie a cztery to różnica, jak pisali wyżej. Są jakieś przeciwskazania zdrowotne do stosowania gh?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Przy takich dawkach raczej nie. Krazy jednak opinia ze GH moze pobidzic komorki rakowe wiec warto zrobic markery jesli w rodzinie byly przypadki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
ok, ja walcze z hashimoto dlatego pytam, tych markerow rakowych jest bardzo duzo chyba. Czy wątrroba na gh ma powody do zmartwień? GGTP mam mocno wywalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
BigMen
Przy takich dawkach raczej nie. Krazy jednak opinia ze GH moze pobidzic komorki rakowe wiec warto zrobic markery jesli w rodzinie byly przypadki.


To udowodnione naukowo z tym pobudzaniem komórek rakowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Watroby hgh nie obciaza
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium