SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130479

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94458 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
ja tam nic nie dawałem i pewnie pomoże jak umarłemu kadzidło
choć jestem zwolennikiem syntetyków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Bo że metf do insy to słaby pomysł ale z tym ALA się zastanawiam. Ok nic dzięki za odpowiedź

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
przemko15
Panowie znowu się wtrące z tą bezsennością na trenie, także problem u mnie dalej jest ale już czekam na ten Nasen aktualnie mam pod ręką Senzop od znajomej spotkaliście się z takim lekiem? mam zamiar go dzisiaj przyjąć dawka to 7,5mg jak wezmę połowę będzie ok ? nigdy nie brałem żadnych leków nasennych



Nasen odpuść, lepiej będziesz się czuł na Senzop. Brałem Zolpidem i Zopiclon i lepiej było na tym drugim. Lepiej mnie kładło, lepiej spałem, lepiej się funkcjonowało w ciągu dnia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94458 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
krzykacz
przemko15
Panowie znowu się wtrące z tą bezsennością na trenie, także problem u mnie dalej jest ale już czekam na ten Nasen aktualnie mam pod ręką Senzop od znajomej spotkaliście się z takim lekiem? mam zamiar go dzisiaj przyjąć dawka to 7,5mg jak wezmę połowę będzie ok ? nigdy nie brałem żadnych leków nasennych



Nasen odpuść, lepiej będziesz się czuł na Senzop. Brałem Zolpidem i Zopiclon i lepiej było na tym drugim. Lepiej mnie kładło, lepiej spałem, lepiej się funkcjonowało w ciągu dnia.


tutaj to raczej metoda prób i błędów trzeba szukac dla siebie odpowiedniego leku ,na mnie kwateplina bardzo dobrze działa i rano się czuję po niej super
nasen działał ale dość krótko to fakt
lecz wertując różne fora to kwestia bardzo indywidualna co komu pasuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
flex1976
Na żółciowy proursan 1 kaps ma noc


Zależy od osoby...u mnie tudca 500mg ed na refluks się nie sprawdza

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Panowie a więc zdam wam relacje bo przyjęciu tego Senzopu w połowie dawki, a więc wziąłem go na krótko przed położeniem się spać, troszeczkę mnie zmuliło i zasnąłem ale sen nie był głęboki, po 2 godzinach się obudziłem oczywiście zlany potem , ale znowu zasnąłem i się tak budziłem co godzine co dwie ale ogólnie spałem Zostać przy nim czy spróbować tego Nasen? bo mam konkretny dylemat :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Testuj wszystko co masz. Choć czasami jest tak że trzeba poprzyjmować jakiś czas aż zacznie to iść prawidłowym torem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94458 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
Zobaczysz jak bedzie po calej tabsie .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
aDw
Arkus P
Jak się zadba o porządną profilaktyke to można i 100mg bez problemu leciec, bez zatykania itp




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-04-29 12:58:52
\

Jak metylacja leży to NIC , kompletnie nic nie pomoże.
Ostatnio robiłem ostatnie podejscie pod Antka Inj. Dałem rade 2 tyg po czym blok całkowity , odruchy wymiotne na sam widok jedzenia.
Profilaktyka ? Leciałem 2 tab heparagenu , 750 mg Tudca , 20 g ostropest , NAC 2 g dodatkowo vivomixx i wiele innych wspomagajacych trawienie , jelita itp. Nie dało to kompletnie nic , jedni mogą inni nie i żadna profilaktyka tu nie pomoze

Zmieniony przez - aDw w dniu 2017-04-29 16:16:54
zgodze sie z tym w 100% jaka jakis oral nie podejdzie to nie ma opcji nawet na pelnej prifilaktyce,tak samo dawalem wszystko co wyzej kolega opisal i 50mg mety po tygodniu mnie zabilo z apetytem,ale np. Dobra oxa 70mg lecialem i tylko lekko colon c byl potrzebny, oxa sietny srodek ale dosc drogo wychodzi przy sensownej 60-80mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Przemko, a nie pomyślałeś może żeby zejść z trena? Czy jest to nadal gra warta świeczki? Może spróbuj innych soków, po prostu tren Ci nie służy i tyle. Sam na jesieni nie mogłem się doczekać jak już zejdę z trena e, bo efekt mega, ale samopoczucie, spanie i nawet sny z doopy były
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium