SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Tyle ze TAD-a bija nie tylko koksiarze ale nromalne maniurki po weekendowych szaleństwach na koce itd chcace odzyc. U mnie zreszta jak wszedzie takich pelno i chwala tylko ze tam idzie wit C i inne witaminy minerały razem z Glutationem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
My na koksie, maniurki na na koksie, jeden pies
1

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
My na kosie a w weekend na drugim kosie %) wiec potrzebujemy więcej tada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
SalvatoreLucania
Venomit
Wchlanialnosc na poziomie 20% oralnie vs 100% i.v. :



Chyba za duzo tej teorii i zacznij wbijac a przekonasz sie jaka dawka i droga podania bedzie dla Ciebie odpowiednia.
Z tym oralnie to chyba jakis zart co? Przeciez to smierdzi jak gęsi zbuk Jesli pijac przyswajamy 20% to nie jest to oplacalny interes.
Znowu jak piszesz tylko małe dawki IM to u mnie 5 flach naraz wchodzilo. Po nocy nie było juz guli i wyraznie bylo czuc rezerekcje zombiaka przykładowo po melanzu

lodzianin1
Ja mam gule po wbiciu ale mega krotko nie wiem moze z pol h max.
Zonka za to ma zaczerwienienie takie z 15 na 15 cm po wbiciu

Tylko my zawsze podawalismy rozrobione w 2 ml bo w 4 ml w polowie mi sie miesien spinal i skakal



To tak jak u mnie. Rozrabiam 3-4 butle nawet w 2ml jak sie uda po przy 4ml płynu tak samo poslad mi skacze jak poj**any i musze zmieniac miejsce iniekcji.


i co ile biłes te 3-4 butle ?co dzień ?? no to już wychodzą koszta jakieś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
ty musisz byc jakims milionerm jak ten shaffer z rpa

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
To jest legalne i grosze kosztuje. Juz nie przesadzajcie. Ja na wiosce mieszkam i kokosów nie zarabiam. Ostatnio 3 duze koguty ubiłem hehe. U nas bida na pomorzu - nie to co w wawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
to u mnie na tadzie jak za zboze kasuja

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
SalvatoreLucania
Nie!!!
Raz na tydzien 3-5 butli zalezy jak sie czulem. Przecietnie box TAD-a starcza mi na 2,5 tygodnia.


Myslalem ze co dzien tyle wbijales

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium