SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Czy kobieta stosująca antykoncepcje hormonalną może brać bez obaw T3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
kobiecie to wogóle T3 nie podawaj, są inne środki.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też tak kiedyś myślałem, ale jak ma zdrową tarczycę to kobieta też może, koleżanka bierze i żyje i żyć będzie Chyba A co do tabletek anty, to nie mam bladego pojęcia, ale przeczytaj co z czym nie można łączyć na tych anty i na ulotce novo, tam wszystko napisane. Ale pewnie Krzyk się zjawi to Ci powie z jakimi nie można o ile nie można.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
jednej nic nie będzie a innej ja rozwali. Ja z kolei mam kolezanke której zaszkodziło i niedoczynność się zrobiła ale żona kiedyś stosowała i teraz badania w normie choć już wiecej jej nie dam :)

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
lordknaga
Hcg to nie taki off do konca, mnie po clomie kilkunastu dniach baniak nap*****lal fest, a po odstawieniu wszystkiego spadla motywacja jak i samopoczucie, wiecej tego bledu nie popelnie i on bede pewnie juz zawsze


To fakt, na clomie samopoczucie ciulowe, może nie deprecha, ale ogólna doopa, do tego u mnie doszedł problem z widzeniem, tzn niezbyt ostro itp. Po odstawieniu wszystko wróciło do normy. Libido tak około połowy cloma nieco padło, ale dodałem podwójną dawkę tribulusa (wiem jakie macie zdanie o nim) ale o dziwo pomogło. Pewnie placebo, ale efekt najważniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Dlatego ja cloma nie ruszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Nie mam zamiaru tak robić, ale nurtuje mnie to pytanie: Czy 10mg metki dziennie wystarczy do wyrzutu dopaminy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
każdy organizm jest inny i startowy poziom hormonów będzie wyglądał inaczej, po 10mg metki nie spodziewałbym się cudów odnosnie dopy, szczegolnie ze jesli komus zalezy na wyrzucie dopy to zainwestuje w leki ktore zostaly stworzone w tylko i wylacznie takim celu a jest tego od zayebania w sumie, wiec szkoda sie truc metą dla efekty podrzędnego.

to z anty i z t3 to ciekawa sprawa bo kiedys kobitka jak miala miec przepisywane anty to badania tarczycy tez miala robione i pod tym kątem tez lekarz decydowal czy przepisac czy tez nie. no ale coz.. tez znam kobitki ktore biora. chociaz u nich chyba jest wieksza podatnosc na hormony.. w sumie daj przywalic takiej 100mg tescia week a bedzie baba z brodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ja w trakcie bicia hcg podjadałem Tamox 10 mg/ed , po hcg zacząłem Clom 50 mg/ed i Tamox 20 mg/ed, po 4 dniach zmniejszyłem tylko tamox do 10 mg/ed i póki co czuje się lepiej niż na cyklu :)

Jeżeli cały odblok i okres po nim będzie taki "różowy" to będę happy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1320
20 tys HCG starczy po około pół roku ON?(podczas było brane) jakie badania robić podczas HCG przed clomidem? exe skonczyć zaraz z HCG czy przeciągnąć? 3 dni wysokich WW po zejściu z t3 wystarczy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium