SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139360

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
kaczo
Po pierwsze to nikogo nie slucham tylko cytuje. A po drugie te wszystkie badania itp to biore z przymrużeniem oka. Tak jak te wszystkie normy labow. Bo to po czasie wszystko sie zmienia w zaleznosci od czasow i mody


Na tym polega rola eksperta by umieć posegregować badania na te dobrze zrobione i wartościowe i na te mniej lub w ogóle.
Nie jest tak, że gość znalazł jakieś badanie zrobione na 2 kozach gdzieś na Wschodzie i pisze artykuł, który ma wszystkich olśnić. Zbiera się dane i je segreguje, a potem wychodzą pewne wnioski. Ja wolę się tym kierować niż zabobonami, bo przynajmniej mam pewność, że taka informacja jest rzetelna zgodna z obecnym stanem wiedzy, a nie typ robi 10rzeczy na raz i stwierdza, że ta jedna, na prawdę nie istotną, ale wg. niego miała wpływ na całą kaskadę efektów, ale dziś ludzie lubią się uwsteczniać więc rozumiem takie podejście.

Ha, co znalazłem



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ale jak można segregowac coś co teraz jest hitem i wszyscy się na to rzucają A później okazuje się to kiblem. Nie zrozum mnie źle ja nikogo nie neguje i pewnie dużo rzeczy jest wartościowych. Ale mam po prostu inne podejście.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
SalvatoreLucania
KLAJTA
Przypomniało mi się że dawno nie ladowalem hcg, w sumie bardzo dawno, bo jakoś tak wyszło. Ale do brzegu. Chcę trochę ruszyć jajka, a nie wiem czy dać na początek 5000jm na raz czy podzielić na dwa razy. Hcg nie leciało u mnie już ponad rok, a soki szły różne w różnych dawkach. Lepiej przywalic 5000 na raz i następny tydzień po 2x2500jm? Teraz jestem na mostku.


Żadnej róznicy nie bedzie. 5000iu to nie jest duza dawka nawet po roku. Wiadomo ze kazdy tradycyjnie powie podziel to na 2x2500iu i e3d ale ja różnicy nie widzę i w tamtym na początku co opisałem i w tym systemie dawkowania.


Polecę 5000 na raz i dwie paczki po 2500 e3d, myślę że będzie si.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
kaczo
Ale jak można segregowac coś co teraz jest hitem i wszyscy się na to rzucają A później okazuje się to kiblem. Nie zrozum mnie źle ja nikogo nie neguje i pewnie dużo rzeczy jest wartościowych. Ale mam po prostu inne podejście.


Konkrety, przeczytaj najpierw arty o hcg, bo takie gadanie kojarzy mi się z Sukerem, którego poniekąd szanuję, ale czasem słyszę tekst w stylu, "a tam badania, a jak badani się op*****lali" etc. No ok, tylko nie mówi się jakie badanie, nie podaje konkretów, tylko rzuca frazesami.
Podpowiadam jeszcze raz hasła
Fb
Ben tells
Mateusz Koralewski
Pisali o hcg, przypisy też są, wszystko można skonfrontować.

Do niczego nikogo nie zmuszam, niech każdy wali jak chce, a rozliczą nas później nasze własne organizmy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Np. Badania że tluszcze były kiedyś złem odpowiadały za różne choroby co po latach okazało się gownem. Nie mówię że z hcg jest tak samo tylko przytaczam, rozważam Nie tylko Ty możesz mieć rację. Czytaj że zrozumieniem. Bo jak zawsze zostawiasz się badaniami i swoją "wszechstronna wiedzą ". Zawsze tylko Ty masz rację i twoje badania. Nikt Ci niczego nie wciska tylko rozważa różne opcje. Trochę pokory chłopie.
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
A badani są przeważnie zwykli ludzie A nie tacy są x lat na bombie

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
I tu wlasnie panie Wojmir lezy problem w akceptacji twojej osoby na forum, wspomnial już o tym Kaczo,
ty nie przychodzisz podyskutowac, przekonac po ludzku kogoś że jest w błędzie, tylko wpadasz z drzwiami, wykladasz swoje racje na stol i domagasz sie akceptacji, w ten sposob nic tutaj nie ugrasz,
to nie jest tak jak sobie zapewne myślisz że są tu sami d****e itd,
wiele ludzi pyerdoli i nie podejmuje gadki, bo już od poczatku jak się pojawiłes, dales jasno do zrozumienia swoja forma wypowiedzi, że nie ma sensu
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Właśnie o to chodzi ja tylko dałem przykład gościa jak robi a wygląda konkretnie. Ale nigdzie nie powiedziałem że się z nim zgadzam. O badaniach to samo. Ale zaraz jest że się nie znasz ja wiem lepiej. Ekspert powinien odróżnić dobre badania od złych. Za eksperta się nie uważam w hooy mi do niego brakuje.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Po pierwsze nie musi mnie nikt akceptować, kto mnie bliżej pozna/poznał wie jak jest.
Po drugie jaka dyskusja, wrzucam nazwiska ekspertów, po co mam sam pisać, udawać mądrego, jak mogę zacytować kogoś lepszego ode mnie. To adwersarz nie przeczyta, nie spróbuję zrozumieć, tylko nadal operuje frazesami i oskarża mnie, że atakuję.

Co do tłuszczy to zaktualizowano tę widzę, who nadal zaleca minimum nasyconych, nadal piramida zywieniowa opiera się na ww, a im wiceje ww w misce tym tłuszcze są gorsze.

Aha, wspomniałem, każdy niech działa zgodnie ze swoim sumieniem, ja tylko podaję inny punkt widzenia w tym momencie, nie pasuje, spko, nie moja głowa, nie moje jaja :)



Zmieniony przez - Wojmir w dniu 2018-12-15 21:55:12

Zmieniony przez - Wojmir w dniu 2018-12-15 22:00:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Masz czas na trening? Bo wydaje mi się że tylko siedzisz i czytasz artykuly kończę gadka bo widzę że jesteś "encyklopedia kulturystyki i dopingu" i swoją "wiedzą" nie mam polotu więc miłej soboty

kaczo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium