SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18466 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205640
conan85
Leczyłem zgage latami różnymi inhibitorami pompy prtonowej. Od kiedy stosuje betaine hcl jak ręką odjal I trawienie o niebo lepsze!


Dla mnie betaina hcl jest za mocna, bardziej toleruje enzymy z now.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
Aleks
conan85
Leczyłem zgage latami różnymi inhibitorami pompy prtonowej. Od kiedy stosuje betaine hcl jak ręką odjal I trawienie o niebo lepsze!


Dla mnie betaina hcl jest za mocna, bardziej toleruje enzymy z now.


W enzymach z now tez jest betaina
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16177
Aleks
conan85
Leczyłem zgage latami różnymi inhibitorami pompy prtonowej. Od kiedy stosuje betaine hcl jak ręką odjal I trawienie o niebo lepsze!


Dla mnie betaina hcl jest za mocna, bardziej toleruje enzymy z now.


A jakie dawki brałeś? Mi w zupełności wystarcza 2 razy dziennie w trakcie posiłku. Przy większych ilościach też czuję że już jest za dużo. Tak jest dla mnie idealnie. I też biorę z Now.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18466 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205640
lasican1
Aleks
conan85
Leczyłem zgage latami różnymi inhibitorami pompy prtonowej. Od kiedy stosuje betaine hcl jak ręką odjal I trawienie o niebo lepsze!


Dla mnie betaina hcl jest za mocna, bardziej toleruje enzymy z now.


W enzymach z now tez jest betaina


Pewnie ze jest ale w ponad 3 krotnie mniejszej dawce

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18466 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205640
conan85
Aleks
conan85
Leczyłem zgage latami różnymi inhibitorami pompy prtonowej. Od kiedy stosuje betaine hcl jak ręką odjal I trawienie o niebo lepsze!


Dla mnie betaina hcl jest za mocna, bardziej toleruje enzymy z now.


A jakie dawki brałeś? Mi w zupełności wystarcza 2 razy dziennie w trakcie posiłku. Przy większych ilościach też czuję że już jest za dużo. Tak jest dla mnie idealnie. I też biorę z Now.


Brałem 1 x dziennie i po kilku dniach zaczęły się dolegliwości żołądkowe.
Enzymy biorę 1 raz dziennie do głównego posiłku.

Zresztą czekam jak już wcześniej pisałem na badania kału na rodzaj baterii bo obstawiam przerost bakterii gnilnych w jelitach.
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
Pytanie. Lecę test e 500 week. Mam mastera e. Ile go bić na początek i czy zostawiać tescia na tym samym poziomie a, może zmniejszyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670434
Załóż najlepiej swój temat z ankieta bo nic o tobie nie wiadomo. Który to cykl itd.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Apropo kwasowosci zoladka. Przy okazji wzmianka o glutationie. Mnie zainteresowalo.

https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670434
a co tam o glutationie bo nie mam teraz czasu oglądac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
W zasadzie ze jest bardzo waznym skladnikiem i dzieki niemu mniej chorujemy czyli nic nowego. Bardziej mnie zainteresowalo poruszenie tematu zachorowalnosci na normy czy suplementacji standardowej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium