SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143536

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
Dzięki Panowie , będę zamawiał olej lniany to za jednym razem wezmę magnez.
Ktoś stosuje metformine i zauważył u siebie niedobór magnezu? Ja od trzech miesięcy biorę 1-1.5g dziennie i parę dni temu zaczęła mi drżeć powieka i łapią mnie skurcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A bierzesz cos poza metformina? Np tescia? Lub spozywasz alko w weekendy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
to zadbaj o rownowane sodowa potasowa, a nie magnez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
Od dłuższego czasu leci test , ale objawy niskiego poziomu magnezu zaczęły się właśnie od niedawna .
Zaczęły też drętwieć mi łapy
,podejrzewam że to od bolda . Acard w tym wypadku pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Na testosteronie to normalne. Nie wglebiam sie na jakiej zasadzie to dziala ale zazwyczaj wystarczy pozrec troche magnezu w pastylkach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Tadeusz195
Od dłuższego czasu leci test , ale objawy niskiego poziomu magnezu zaczęły się właśnie od niedawna .
Zaczęły też drętwieć mi łapy
,podejrzewam że to od bolda . Acard w tym wypadku pomoże?


mi na boldzie też drętwienie dało się we znaki w około 8-11 tygodniu, potem nadal biłem bolda a dretwienie przeszło

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tadeusz195
Od dłuższego czasu leci test , ale objawy niskiego poziomu magnezu zaczęły się właśnie od niedawna .
Zaczęły też drętwieć mi łapy
,podejrzewam że to od bolda . Acard w tym wypadku pomoże?


Acard nie pomoze, aczkolwiek przy boldzie warto brac
Zrob morfologie, byc moze masz problem z czerwonymi, hemoglobina i hematokrytem (to odnosnie dretwienia)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
oddanie krwi pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Testobase o jakiej porze najlepiej brac? O 8 rano bedzie dobrze jak cwicze dopiero o 19?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Okresl poltrwania wynosi 12h tak wiec najlepiej brac 2x ed co 12h. Wiec na resztki stezenia lapiesz sie na treningu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium