SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
krzykacz
Creative
Siemka, kiedys rozwalilem sobie kichy cyklem na trenie e + lubialem zafazowac ,piksy i te sprawy ( d****izm,wiem) i od tamtej porry bardzo wrazliw zoladek. Nie robilem gaastro ale ciagle z tym walcze, nie moge zrobic amsy bo co wleci wiecej zarcia nie moge zjesc warzyw, po jakims czasie nawet miesa, trawienie do dupy itd. Leci obecnie 760 ww a ja z WAGA STOJE od poczatku masy czyli 4 tyg gdzie bylo 500ww i skoczylo 2kg gliko pewnie bo leci insa. Pomozcie i powiedzcie jakie srodki, probio itd stosowac i jak. Nie chce po raz setny przerwywac masy i mega spadku wagi.



Masz też zgage, refluks itp..?




Nie mam, przydałyby się jakieś rady jak spróbować za to się zabrać bo na tą chwilę ciężko rzucić luźno tysiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Creative
krzykacz
Creative
Siemka, kiedys rozwalilem sobie kichy cyklem na trenie e + lubialem zafazowac ,piksy i te sprawy ( d****izm,wiem) i od tamtej porry bardzo wrazliw zoladek. Nie robilem gaastro ale ciagle z tym walcze, nie moge zrobic amsy bo co wleci wiecej zarcia nie moge zjesc warzyw, po jakims czasie nawet miesa, trawienie do dupy itd. Leci obecnie 760 ww a ja z WAGA STOJE od poczatku masy czyli 4 tyg gdzie bylo 500ww i skoczylo 2kg gliko pewnie bo leci insa. Pomozcie i powiedzcie jakie srodki, probio itd stosowac i jak. Nie chce po raz setny przerwywac masy i mega spadku wagi.



Masz też zgage, refluks itp..?




Nie mam, przydałyby się jakieś rady jak spróbować za to się zabrać bo na tą chwilę ciężko rzucić luźno tysiąc



Ciężko rzucić tysiac ale 3-4 stówki na suple to już tam pikuś.
Masz temat w dziale doping i tam cały spis substancji i problemów ludzi przewertuj i działaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Test kompleksowy stanu funkcjonalności jelita
1035.00 zł

Flora bakteryna jelit
420.00 zł
+ leczenie

Wiec zrozumcie mnie , ze 300 zl na supple i probiotyki by probowac a wydanie takiej kasy to juz jest roznica.
Pytanie czy te badania ssa niezbedne i czy oba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Tylko weź pod uwagę jedno - kupisz suple/leki itp itd i okaże sie, że kasa wyrzucona w błoto. Zbadasz i wiesz na czym stoisz. Zrobisz jak uważasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Ja wiem, wiec wziac sie pierw za zbadanie flory jelit? Czekanie 2 tyg na wynik nawet, od teraz co polecacie? Vivo+siemie? Jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ale druga sprawa jak nie ma skąd wziąć od razu tyle siana to co ma zrobić ? Nie każdego stać na taki wydatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
o tym mowa... dlatego pytam ,moze ktos to przechodzil i jest w stanie doradzic i sprobowac zadzialac bez tak drastycznych wydatkow, stan flory jeszcze ok 450 zl + wizyta i konsultacja lekarza , ale to i tak potrzebuje rady by przez 2 tyg az dostane wyniki sprbowoac cos plepszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Creative
Ja wiem, wiec wziac sie pierw za zbadanie flory jelit? Czekanie 2 tyg na wynik nawet, od teraz co polecacie? Vivo+siemie? Jakie dawki?


Dokładnie kup vivo + siemię + możesz wrzucić spore dawki glutaminy.

Zajmij sie jelitami zbadaj je i będziesz wiedział co jest grane.

Ja jesli chodzi o Vivo osobiście załadował bym pierwsza paczkę saszetka ed a druga paczke pol saszetki co drugi/trzeci dzień.

Gluty spore dawki do 30-40g
siemie lniane
Ja bym dal na start 2-3 x dziennie po 10-15g

Tak zrobił bym ja natomiast Ty musisz sam obserwować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Amg27
Ale druga sprawa jak nie ma skąd wziąć od razu tyle siana to co ma zrobić ? Nie każdego stać na taki wydatek


Jak napisałem Myśli się wcześniej skoro stac go na treny/insy/testy/antki i inne rzeczy bo co chwilę jego posty pojawiają sie w PL realiach dodatkowo yebanie w nosa też kosztuję to powinno go stać na takie rzeczy jak badania

No ale powiedzenie mądry polak po szkodzie jest tu na miejscu.
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium