SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19834
Pytanie do Krzykacza.Co będzie lepszym rozwiązaniem na zgagę podczas brania orali
typu antek,meta itp... Esomeprazol czy Pantoprazol z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
rush33
Pytanie do Krzykacza.Co będzie lepszym rozwiązaniem na zgagę podczas brania orali
typu antek,meta itp... Esomeprazol czy Pantoprazol z góry dzięki



Spróbuj sobie jedno i drugie. U mnie panta była ok, ale eso u mnie dodatkowo podkręcał apetyt przyblokowawny przez orale. Panta tego nie robił, zgagi nie było ale z żarciem też ciężko. Eso zadziałał na jedno i drugie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rkarpinski
Cieszę się, ze to napisałeś bo ostatnio mi wierzyć nie chcieli, że mnie 25mg inj robi przed treningiem.
Oczywiście w zupełności wystarcza.

Dzięki wszystkim za odpowiedź, jeszcze jedno bić tylko w dni treningowe? Pójdzie podskórnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
rush33
Pytanie do Krzykacza.Co będzie lepszym rozwiązaniem na zgagę podczas brania orali
typu antek,meta itp... Esomeprazol czy Pantoprazol z góry dzięki


Jeśli mogę się wtrącić, obecnie przy 150mg Antka biorę siemie oraz Pantoprazol i jest spoko dodatkowo jogurt na czczo przed śniadaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
arci25
rkarpinski
Cieszę się, ze to napisałeś bo ostatnio mi wierzyć nie chcieli, że mnie 25mg inj robi przed treningiem.
Oczywiście w zupełności wystarcza.

Dzięki wszystkim za odpowiedź, jeszcze jedno bić tylko w dni treningowe? Pójdzie podskórnie.


Zależy jaki Twój cel jest...
Jak chcesz palić fat to ed a jak chcesz kopa na treningu to tylko dt

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Ja 25mg nie czuje, po 50 ide spac nie dla mnie ten specyfik.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114024
Panowie deca może mocno podnieść hemoglobine i hematokryt czy raczej nie ma większego wpływu na te parametry morfologii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natan33
arci25
rkarpinski
Cieszę się, ze to napisałeś bo ostatnio mi wierzyć nie chcieli, że mnie 25mg inj robi przed treningiem.
Oczywiście w zupełności wystarcza.

Dzięki wszystkim za odpowiedź, jeszcze jedno bić tylko w dni treningowe? Pójdzie podskórnie.


Zależy jaki Twój cel jest...
Jak chcesz palić fat to ed a jak chcesz kopa na treningu to tylko dt

Palić fat,w to celuje. Zacznę od małych dawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19834
Dzięki za odpowiedz.Lniany+ostropest daje cały cykl,obojętnie czy z oral czy bez.
Spróbuję esomeprazol jak Krzyk polecił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Panowie co sądzicie o łączeniu hcg + tamoxifen ? Miejscowy znawca rozpisał tak odblok koledze..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium