SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
W 3 tyg to nawet odblokuj nie zrobisz. Pomysl. Namieszasz w hormonach i nic więcej. Jak masz stagnacje wskocze na mini cut i dalej lecisz.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
lordknaga
ja jak mam 15 to barki nawet dobrze porobione, na tricepsach sie prazki przebijaja i plecy nawet suche a o kracie, to ja moge pomarzyc, u mnie samar i ryj pierwsze zalewa



Kolejna rzecz która nas łączy. k***a.... Nie jestem sam z takimi zj**anymi jazdami. Dobrze że nie mam 2m wzrostu jak Ty jeszcze bo to już całkiem kaplica
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
kaczo
W 3 tyg to nawet odblokuj nie zrobisz. Pomysl. Namieszasz w hormonach i nic więcej. Jak masz stagnacje wskocze na mini cut i dalej lecisz.


Nie chodzi o pełen odblok ale przejście na samym hcg tych 3 tyg maks 4 i wejście a kolejny cykl ,przynajmniej odpoczynek od syntetyku a wydaje mi się że organizm lepiej zareaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
będąc na długich estrach to 3 tyg to żadna przerwa bo syntetyk będzie kręcił

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
lodzianin1
kamil89-k2
Panowie co myślicie o 10-12 tyg cyklach robieniu offa na 2 lub 3 tyg o dalej bomba? Bo do tej pory robiłem długie.cykle nawet rok i w tym problem że po jakimś czasie dopada blok i koniec nic do przodu.. A może takie krótsze cykle i chwila przerwy będzie lepsza i ruszy to dalej? Kto taki schemat próbował?


przerwa całkowita ??? bez sensu


Całkowita w tym sensie żeby odpocząć chwilę od syntetyku i przejść na samo hcg i znowu bomba zrobiłem tak rok temu ale to że względów zdrowotnych rok temu przez 4 tyg i muszę przyznać że reakcja organizmu na teścia plus zmiana planu treningowego dała fajny efekt oczywiście do czasu gdzie znów pojawiła się stagnacja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
lodzianin1
będąc na długich estrach to 3 tyg to żadna przerwa bo syntetyk będzie kręcił


To po jakim czasie długie.estry przestają działać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
To byłeś na tzw mostku...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Pół rocznej przerwy nie mogę zrobić bo będę w ciemnej dupie i znowu wszystko od nowa odbudowywać już to raz przerabialem..teraz akurat jestem na hcg samym już 3tyg i nie wiem jak długo ciągnąć żeby znów dobrze ruszyć, żeby zrobić krok do przodu bo od długiego czasu guzik szło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Robisz mostek hcg z 6 tygodni i tyle. Pozniej bijesz dalalej.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Lecisz z masą jak będzie zastój robisz mini cut i dalej bomba
Nie patrz na środki tylko na miskę
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium