SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129538

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
jesli jestes w stanie przetrzymac dawki pokroju tabsa ed letro to moze cos sie zmniejszyc, ale uwierz ze bedziesz czul sie jak kupa. startujesz od 1/4 podbijasz powoli do 1tab ed, schodzisz podobnie, ogolnie da rade ale serio szykuj sie na sajdy.

przy takim dawkowaniu estro zejdzie Ci do 0. bole stawow to bedzie norma.

z tego co piszesz to solo tesc tak? bo jesli nie to gino moglo byc wyj**ane od czegos innego niz estro. Przy wykrytym gino przez lekarza mysle ze poprowadzilby Ci odpowiednio leczenie, tylko mowisz wprost, wbijam tyle tescia, robisz badania, na wlasna reke to tak jak Natan wspomnial mozesz po prostu nic nie osiagnac a tylko sobie zyebiesz samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
Panowie nie zamierzam zbijac estro do zera guzek jest wyczuwalny przy dotyku ale raczej nie widoczny dla oka, polece letro pół tab co strzał i zobaczymy jak bedzie, najwyzej skoryguje dawke pierwsza stycznosc z letro zobaczymy jak zadziala. Do tej pory na cyklach używałem nolvy, ari i dawało rade a tu taki mały zonk wyszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Chłopaki jak zaczynacie T3 to ile dni trzymacie minimalną dawkę ? Bo zacząłem od 25 i to mój 3 dzień. Chcę dojść do 75 i zobaczyć działanie. Jeśli nie będzie zbyt ekstremalnie to wejdę na 100 i już to pociągnę przez dłuższy czas. Chodzi mi o to jak najlepiej rozłożyć to w czasie żeby organizm nie dostał p******ca. I czy są jakieś pory kiedy się to bierze czy nie ma różnicy ?

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Rano całość na czczo ja startuje od docelowej dawki po jakiego kija to podbijać ???
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja na 60mcg mam 1.5x normę to życzę powodzenia na 100mcg przy 80 chodziłem roztrzęsiony nie mogłem się skupic napady na żarcie problemy ze snem itp wejdź na 50 i zbadaj może styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
lodzianin1
Rano całość na czczo ja startuje od docelowej dawki po jakiego kija to podbijać ???


Ja za to dochodzę taperem do 100-125mcg i schodzę tak samo.
Pewnie kwestia kto co lubi

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Szkoda czasu na taperowania i podbijania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Naprawdę szkoda czasu ? Możecie mi powiedzieć jakieś obiektywne " za " i " przeciw " ?

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
każdy ma jakieś swoje wybrane możliwości dawkowania
osobiście też nie robię zejścia z dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Wchodziłem parę dni na docelową dawkę, schodziłem też kilka dni taperując dawkę. Nie wiem ile Ty potrzebujesz, ale u mnie 3 tabsy novo 100 wypadły bdb. Dawkę brałem całą na czczo.

Tarczyca po 5-6 tyg docelowej dawki, po paru dniach na większych węglach ruszyła, nie było żadnych problemów
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium