SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 4367489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1336 Napisanych postów 7083 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 269841
Krzychu79
A tam zaraz wkoorwic. Tak się dzieje młody kolego przy ostrym bzykanku

No średnio rozsądne strzały podczas ujezdzania robić

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

1

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 887 Napisanych postów 2875 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347269
Ja zbok myślałem, że to rana gryziona, a nie postrzałowa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17877 Napisanych postów 243290 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1278623
dmq92
przemko15
dmq92
Natural

dmq92 coś pisałeś że redu zacząłeś środki te same czy coś pozmieniałeś? chyba leciałeś 700testa+700npp i jakieś dodatki

Ostatnia faza rekomposilomasy przed redukcja jakieś 8 tyg .

700 test (przypadkiem ostatnie 2 tyg 850 Ale już zszedlem)
Npp 700
T3 40mcg
400mastera e dodałem żeby leciał już rozkrecony z antkiem.
Na ten moment. Za 10 dni około dokładam
Inse przed i po tren
5 iu gh dt
Antka inj w dt i oral dnt. I ciągne około 8 Max 10 tyg. Żeby odrobić co przez kontuzje się posypało i może trochę miesa złapać jeszcze A dodatkowo przetestować inse I Antka których jeszcze nie miałem okazji bic. Potem już lajtowe zejście na redu I poleci
700propa
5iu gh
T3 40
600 mastera e. Bez szaleństw myślę. Potem gdzieś dam primke na test bo tez nie bilem nigdy. I to tak polecę już do końca lata pewnie co forma na wesele będzie. :p

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-01-23 07:23:04

Fajny plan jak dajesz 40 mcg t3 ?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1336 Napisanych postów 7083 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 269841
Obecnie 2 tab novo z rana ale myślę nad podziałem na rano i wieczór.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17877 Napisanych postów 243290 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1278623
A po kija to dzielić ???

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ft3 rano górna norma ft3 rano po 24 dolna norma. Żeby utrzymać stsbilniejsze stężenie

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-01-23 09:25:39

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1682 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22305
patryk173
dmq92
Musiałeś dobrze wk***!c małżonke

Na razie uczy się robić szoty, także do wybaczenia

Odkąd brat (który też ćwiczy) nie może mi robić w szotów w poślady, to nauczyłem żonkę też. Początkowo nie wiedziałem czy jej zdradzać że walę, ale jak powiedziałem, że od tego libido w kosmosie i "konar" sterczy cały dzień, to nawet nieśmiało sama się dopytuje kiedy następny strzał robimy I wychodzi jej to OK. Nic nie boli, elegancko.

W najszerszy nie robiłem nigdy, ale kiedyś za małolata zrobiłem w kaptur strzała bo zrosty wszędzie. Nie polecam, tragedia. Nie chciało się wbić, a jak pchnąłem mocniej to uczucie jakbym przez plandekę od Jelcza się przebijał. Do tego ból przez pół pleców przeszywający. Kaptury porażka