SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
SalvatoreLucania
Master bajka jak dla mnie. Tylko ten wytrysk czasem przerywany przezkadza czy lanie na raty ale idzie sie przyzwyczaic
Taki slabszy tren i pod wzgledem sajdów i pod wzgledem dzialania. Jednak juz bardzo bezpieczny mixik masteron i oxa do nich ofkors testonik i jakis bold/deka/prima i jest naprawde konkrtetny cykl.


Będzie szło właśnie test/npp/master :) Ten Colon C to stosujesz ten zwykły czy Colon C Men ? bo taki też znalazłem na necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Na masterze lepiej dac estro tak zeby nie sciskalo w prostaci a nie tak jak sie lubi. Kiedys stosowalem prostatan ale teraz wole trzymac estro troche nizej i wtedy nie mam problemow z odlaniem sie na masterze, gorzej cierpia za to stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
no ok, najwyżej spróbuję się wstrzelić najniżej jak to możliwe żeby przy tym czuć się nadal dobrze, przy za niskim estro to depresja, brak chęci do życia, wk*** na cały świat itp u mnie, nie da się funkcjonować nie mówiąc już o treningu/trzymaniu michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Tak wiem. Za wysoko czy za nikso i tak zle. Ale jesli bedziesz mial problem z przerywanym moczem itp, to moze sie sprawdzic delikatne zbicie estro, jak w moim przypadku. Nie mowie o zbijaniu do wartosci gdzie pekaja nam usta i skora na penisie Zawsze zbijalem tak aby czuc sie dobrze i nie latac 20x do kibla w ciagu dnia.

Co sie dzieje ze wysyp blizniaczych avatarow na forum?


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-01 12:19:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Nie wiem co z tymi avatarami? zdjęć nie ładuje tylko czarny kwadrat, ja już od chyba dwóch miesięcy mam takie coś, próbowałem kilka rożnych fot i zawsze to samo i stwierdziłem, że pier :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
BarylaWSC
SalvatoreLucania
Master bajka jak dla mnie. Tylko ten wytrysk czasem przerywany przezkadza czy lanie na raty ale idzie sie przyzwyczaic
Taki slabszy tren i pod wzgledem sajdów i pod wzgledem dzialania. Jednak juz bardzo bezpieczny mixik masteron i oxa do nich ofkors testonik i jakis bold/deka/prima i jest naprawde konkrtetny cykl.


Będzie szło właśnie test/npp/master :) Ten Colon C to stosujesz ten zwykły czy Colon C Men ? bo taki też znalazłem na necie.


Colon C Man jest bardzo dobry jesli chodzi o stricte meskie sprawy ale ja jeszcze na noc daje dodatkowo Colon Clin on to dopiero ma fajny skład jesli chodzi o profilaktykę jelit: probiotyki, inulina, len etc.
Naprawde fajnie czysci przede wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Dzięki SalvatoreLucania za konkretne odpowiedzi, ten Colon nie drogi z tego co widzę więc na pewno dorzucę sobie pewnie już na stałe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Lordwais
Tak wiem. Za wysoko czy za nikso i tak zle. Ale jesli bedziesz mial problem z przerywanym moczem itp, to moze sie sprawdzic delikatne zbicie estro, jak w moim przypadku. Nie mowie o zbijaniu do wartosci gdzie pekaja nam usta i skora na penisie Zawsze zbijalem tak aby czuc sie dobrze i nie latac 20x do kibla w ciagu dnia.

Co sie dzieje ze wysyp blizniaczych avatarow na forum?



Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-01 12:19:50


Mi jeszcze nigdy nie pękła skórą na prąciu ale raz gdy zszedlem z e2 za bardzo penis zmienił kolor na bialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
BarylaWSC
Nie wiem co z tymi avatarami? zdjęć nie ładuje tylko czarny kwadrat, ja już od chyba dwóch miesięcy mam takie coś, próbowałem kilka rożnych fot i zawsze to samo i stwierdziłem, że pier :)


zgłos w administracji w temacie z błędami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
To mi popekal kiedys jak estro mialem bliskie zeru do tego stawy chrupaly jak zle Colon lykasz sam czy dajesz do kolacji/ sniadania?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium