SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja mam yohe, blue magic i sleem xtreem, i też zastanawiam się czym polecieć i jakie dawki. Tak 2-3 tyg. Yoha jest dla 2 połówki.1 tab blue i slem styknie?

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ale styknie w czym? Takie środki nie służą robieniu progresu tylko dodatek przed cardio / treningiem dla pobudzenia, termogenezy itd. Spróbuj od najpierw ten słabszy, jak będzie gorzej działać to zmień na drugi. Dwa na raz to już na samym końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
lodzianin1
ile dni w tyg trenujesz?jak to tylko 4 tyg to poleciał bym to razem ogólnie jak ciśnienie będziesz ogarniał

4-5x w tyg chyba zrobię jak radzicie Ew sally ed a eca preworkout jak ciśnienia nie ogarnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
lordknaga
ja nigdy nie wiem, co takie kursy online ci daja? wiedze za ktora placisz? jakis papier ktory mozesz uzyc gdzie? widzialem np. stuglika(znam osobiscie dlugo nie gadalem) i on tez jakies kursy(nie online a stacjonarne bodajze) i certifikaty wystawia, tylko na co ??



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/30/2018 2:47:10 AM


A ktoś może z forum współpracował ze Stuglikiem? Jak już poruszony temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Jakie są różnice pomiędzy CJC a CJC z DAC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Z dac mozesz bic na upartego raz w tygodniu. Bez nawet kilka razy dziennie trzeba.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
kaczo
Ja mam yohe, blue magic i sleem xtreem, i też zastanawiam się czym polecieć i jakie dawki. Tak 2-3 tyg. Yoha jest dla 2 połówki.1 tab blue i slem styknie?


Razem ??może cię pozamiatać mnie na czczo 2 kap tak porobiły że kuwety nie ogarnialem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
To Blue zostawię na wakacje

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Krzychu79
Z dac mozesz bic na upartego raz w tygodniu. Bez nawet kilka razy dziennie trzeba.

Ale dawkowanie pozostaje takie samo, np 2-3mg tygodniowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tak, z dac nie trzeba po prostu z insulinowka w kieszenieni chodzic. Ale ktory lepszy (jesli ktorys jest) to Ci nie powiem bo nie bilem tego.
1

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium