SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130279

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie czy lecac eod czy teraz nawet e5d e6d to momentalnie czuję sie jak dentka. wizualnie bdb ale reszta kuleje. dlatego pytam o provi czy ktoś ma jakieś porównanie w stosowaniu i odczuciach

dawka 1/4tab

Zmieniony przez - rk24 w dniu 2014-03-08 12:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
rk24- najlepszym sposobem jest zrobienie serii badań estradiolu. Porównujesz różne dawki do samopoczucia, libido itp i lecisz robisz badanie. Po jakimś czasie masz dobry pogląd jak Twój organizm reaguje na dane poziomy estrogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
test enan, koncze npp ale za to drugi tydz meta
na pewno alat , aspat, testosteron [wolny?] , jakis lipidogram, co jeszcze? komplet bym zrobil ale u nas sa pielegniarki niekompetente i musze jej pomoc mowiac czego chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pany jakis fajny trening tricepsa typowa masa?? kto poleci , leci deca,cypio,meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
CienkiGosciu- aspat, alat, ggtp, bilirubina, cholesterol całkowity, hdl, ldl, trójglicerydy, test całkowity, estradiol, prolaktyna. To bym zrobi morfologia tez nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
zapomnijx4
Przecie estro warto zawsze nisko trzymac.


Dlatego wlasnie nie pcham sie przed orkiestre, swoje wiem, a co nie wiem dopytam, nie mam zamiaru dyskutowac jak nie jestem pewny w temacie, a nawet jak jestem, to sie nie wymadrzam bo sa duuuuuuuzo lepsi i moge odpasc przy glebszej dyskusji.
Z moich wiadomosci wynika, ze nie zawsze jednak estro powinno byc nisko, bo powinien byc zachowany stosunek do testa, a jak wieksze dawki testa to analogicznie wyzsze estro.Dlatego na tesciu wiekszym nieraz chlopaki pisali, zeby sie nie przejmowac wyzszym estro. Dobrze mowie? Jak nie to kasuje konto, haha.
A jeszcze z tym plynnym bialkiem, dlugo mozna w lodowie trzymac?
Pozdr.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dobrze gadasz Poza tym na masie nawet wskazane jest, żeby trzymać estro na wyższym poziomie między innymi ze względu na stawy. Kolejna sprawa jest taka, że specyfika budowy naszego ciała, składającego się w większości z wody, sprawia że ogromna większość procesów zachodzi w środowisku wodnym i/lub przy mniejszym lub większym udziale wody. Zatem zbyt mocne odwodnienie, utrzymujące się przez dłuższy czas może znacznie część tych procesów ograniczyć lub spowolnić.

A z tymi białkami to uderz do Karpia.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-03-08 14:34:47

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
kiedy łykać najlepiej aromasin ? czy pora przyjmowania ma znaczenie oraz po posiłku/na czczo

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
KruQ
Dobrze gadasz Poza tym na masie nawet wskazane jest, żeby trzymać estro na wyższym poziomie między innymi ze względu na stawy. Kolejna sprawa jest taka, że specyfika budowy naszego ciała, składającego się w większości z wody, sprawia że ogromna większość procesów zachodzi w środowisku wodnym i/lub przy mniejszym lub większym udziale wody. Zatem zbyt mocne odwodnienie, utrzymujące się przez dłuższy czas może znacznie część tych procesów ograniczyć lub spowolnić.

A z tymi białkami to uderz do Karpia.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-03-08 14:34:47


Dobrze madrego posluchac No wlasnie myslalem o karpiu, on pomocny chlop to napisze co jest 5. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
To wyzej to ja, tylko, ze przez nieuwage z konta mojego lachona napisalem.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-03-08 15:03:26

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium