SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143458

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Bardziej chodzi o czas i tetno. W spalaniu tluszczu utrzymujemy odpowiedni poziom tetna i dobieramy czas od 30 do 60min umiarkowanego lub lekkiego wysilku. Najlepiej sie pali z pulsometrem jesli chcesz biec lub marsz pod lekka gorke. Ewentualnie interwal ale to blizej 30min niz 1h
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
a powiedz mi jak sie to ma do goscia A z tetnem spoczynkowym 90 ,gosc B z tetnem 60 ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Terno trzeba dobrac pod siebie sa jakies ogolne wzory ktore tylko sie modyfikuje. Jesli robimy redukcje na poziomie amatorskim to zalezy nam na zachowaniu miesnia. Co pobiera wiecej energi podczas ruchu? Tluszcz czy miesnia? Organizm zmniejszy objetosc miesni aby poprawic wydolnosc. Dlatego bardzo wazne jest aby odroznic wlasnie trening na wydolnosc od spalania tluszczu. Tetno wysilkowe utrzymujemy na takim poziomie na ktorym jestesmy w stanie normalnie rozmawiac i skupic sie na czym innym niz tylko na kolejnym ruchu nogi czy reki. Do tego po 60min cardio schodzimy z urzadzenia zmeczeni ale nie zasapani z mysla o polozeniu sie na podlodze. U mnie tez wskazowka jest zoladek. Jak przesadzam to mi sie zaciska i nie moge nic zjesc a jak trzymam odpowiednie tetno to juz przy 40minucie mam w glowie tylko jedzenie. Mysle jednak ze tetno dla wiekszosci osob powinno sie miescic w przedziale 130-145. Oczywiscie mam tu na mysli poziom amatorski gdzie nie goni nas czas do zawodow a bf jaki chcemy osiagnac nie jest ekstremalnie niski.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2018-01-05 23:36:20
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67510
Nawet przy podkładzie z teścia będzie jarać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Kulturyści , Trójboiści , Powerlifterzy i Strongmani nie biegają ;)
Już lepiej jest krótki interwał sobie pyknąć albo się pobujać na rowerku.
1

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
W moim przypadku sprawdza sie marsz pod gore. Byle nie taki ze idziemy pod maksymalnym katem trzymajac sie konsoli na biezni.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2018-01-06 01:41:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nuras
a powiedz mi jak sie to ma do goscia A z tetnem spoczynkowym 90 ,gosc B z tetnem 60 ?


Tetno u czesci osob to juz sprawa "nabyta"

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66400
BigMen
W moim przypadku sprawdza sie marsz pod gore. Byle nie taki ze idziemy pod maksymalnym katem trzymajac sie konsoli na biezni.



Zmieniony przez - BigMen w dniu 2018-01-06 01:41:00


Jak powininen wyglądać interwał na rowereku stacjonarnym ? Najlepiej jest robić rano na czczo czy 3,4 godziny po posiłku też będzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Interwałów z reguły nie robi się na czczo ale jak leci dobry podkład to można.
Jak powinien wyglądać? 4-5 min spokojnie potem 10 min minuta max tempo/minuta spokojnie i na koniec 4-5 minut spokojnie na ochłonięcie.
Możesz stosować interwał 30s/30s 45s/45s 60s/60s wszystko zależy od kondycji i ile zniesiesz.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
BigMen
Bardziej chodzi o czas i tetno. W spalaniu tluszczu utrzymujemy odpowiedni poziom tetna i dobieramy czas od 30 do 60min umiarkowanego lub lekkiego wysilku. Najlepiej sie pali z pulsometrem jesli chcesz biec lub marsz pod lekka gorke. Ewentualnie interwal ale to blizej 30min niz 1h


Ty chyba nigdy nie robiles prawdziwych interwalow piszac o 30min,albo jestes wydolnosciowy nadczlowiek
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium