SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136988

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
U mnie chcieli recepte na igly a co mowic zincas forte... ktorego pewnie w tutejszych aptekach i tak nie ma.
GH idzie tak czy siak do cyklu w tym tygodniu powinienem miec

MT2 musisz dobrac dawke pod siebie, kazdyr eaguje inaczej. Mozesz dac 0,5mg eod i potem taperowac oraz zmieniac czestotliwosc. Chyba najprostsyz sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5412 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388467
marian to gdzie ty mieszkasz? jap******e, pierwsze slysze zeby cynk na recepte byl kupie chyba johnsons baby znowu, teraz uzywam tylko head and shoulders jak zaczyna siniezyc na lbie a tak nonstop bialego jelenia mydlo bez zadnych dodatkow, elocom bralem i jak kazda inna masc czy antybiotyk, po jakims czasie poprostu przestaje dzialac, bo org sie przyzwyczaja... izo nie chce napewno, czasem mam tak ze 5-6 dni nic i nagle 7 dzien wysyp(barki,plecy - najbardziej gora i klatka, najwiecej srodek) na japie od czasu do czasu tez cos tam 1 wyskoczy ale to nie takie bomby jak wlasnie na ciele, skore mam bardzo wrazliwa od dzieciaka, a na gh mnie nie stac zreszta brac tylko zeby brac ten specyfik to nie dla mnie. co do MT2 to ja bralem 2x i oba razy identycznie i dzialanie super, pierwsze 4 dni 0.5mg pozniej 2x 1mg e2d i dalej juz solarka z 5-6 minut raz na tydzien i 1mg x 2 week(czyli szot moze byc w poniedzialek i czwartek)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
W zachodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5412 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388467
gdzie ta zachodnia?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie dales edytowac na recepte jest w PL ale tam idzie sie dogadac w aptekach. A mieszkam w cywilizowanym zachodnim panstwie jednak zostawie dla siebie ta informacje gdzie dokladnie


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-12-19 15:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
pajaczeq
Bardzo wam dziękuję Panowie za pomoc dużo rozjaśniliście. MM spróbuję 1 iu po nowym roku pojadę sobie tak 3 miesiące a dokładnie 100 dni XD do tego wrzucę jakieś dobre kosmetyki dla dzieci i tylko takie będę stosował :) MM polecam Ci maść Elocom z taką substancją czynną https://en.wikipedia.org/wiki/Mometasone_furoate  Maść jest mega tłusta i utrzymuje się na twarzy do momentu dobrego zmycia mydłem :) Mam dokładnie te same symptomy co Ty i dokładnie w tych samych miejscach. Jak posmarujesz twarz po 2 dniach masz spokój nawet na parę tygodni. Wiem że jesteś za granicą gdybyś chciał to mogę Ci podesłać bo naprawdę pomaga a kosztuje jakieś śmieszne grosze.

Aż poleciałem dziś do apteki po tą maść:) i mam ją. Dobra będzie ta maść na przebarwienia i pryszcze na twarzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20103
marianzulek
Nie dales edytowac na recepte jest w PL ale tam idzie sie dogadac w aptekach. A mieszkam w cywilizowanym zachodnim panstwie jednak zostawie dla siebie ta informacje gdzie dokladnie



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-12-19 15:02:09

Cynk zincas forte jest na receptę , ale bez problemu baba mi sprzedaje i nie pyta nawet o recke :) ostatnio kupowałem nawet heparegen , i dała bez recepty , ale już tusipect w drażetkach sprzedać małpa mi nie chciała:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5412 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388467
ja zawsze zincas forte szedlem do aptekarza i prosilem i dawal jak kazdy inny lek/witamine nie na recepte...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
baba do mnie ze to łatwo przedawkowac,a gdy zapytałem co jesli połkne na raz kilka tych bez recepty,wtedy nie przedawkuje?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium