SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Kiedyś lodzianin chyba wspomniał, że aspat i alat nie pokazują stanu faktycznego wątroby, prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
tak, one pokazują tylko jak wątroba mocno pracuje, co może wskazywać na obciążenie, ale nie na jej stan

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Czyli żeby sprawdzić, czy mogę dalej ciągnąć metę, wystarczy ggtp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
hmm trudno powiedzieć, żeby mieć 100% pewności to jeszcze biopsja :D myślę, że jak nie bolą CIę bebechy, masz apetyt to możesz ciągnąć tą metkę, ale bez przesady. ile już lecisz?
2

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Spojrzałem w cennik i widzę że grosze to kosztuje, więc porobie te 3. Metę biorę 3ci miesiąc, ale małe ilości jak na standardy tego forum, 5mg z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
a to nie ma tragedii, ale po co bierzesz 5mg?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Generalnie chodziło o obniżenie stresu, bo miałem małe przeboje, ale przez te 3 miech zrobiłem pół centa w łapie, okresowo wrzucam tussi na 2 tyg. i przy okazji zrzuciłem 5 kilo, więc wizulanie dobrze to wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pół centa to byś zrobił bez tej mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Możliwe, chodziło mi żeby ruszyć z miejsca bez konkretnego cyklu, gdyż miałem przerwę z kultyrystyką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak miałeś przerwę to tym bardziej bez mety byś zrobił pół centa. Ale jak uważasz że to 5mg mety Ci zrobiło te wymiary to spoko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium