SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz moze i masz racje ale puki jestem przy w miare zdrowych zmyslach powalcze sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
F1.08
Na was to zawsze można liczyć Zapytać o jedno i nie dostać żadnej odpowiedzi Nie interesuje mnie teoretyczna dyskusja na poziomie akademickim czy istnieje taki zespół czy nie bo to jak dyskusja o wyższości masła nad margaryną...albo bicia HCG po 5x1000 czy 2X2500.... Załóżmy że taki zespół istnieje, załóżmy że cierpię na to...chciałbym sprawdzić jak to ludzie leczą i czy to coś zmieni w funkcjonowaniu mojego organizmu. Proste?


Zroba badanie mikloflory jelit - bedziesz wiedzial co Ci dolega i jaka kuracje probiotyczna zastosowac.
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27 chetnie bym sprawdzil ale nie oplaca mi sie kupowac na jeden raz a nikogo nie znam co by uzywal a Ty miales kiedys taki sprzet na sobie ? kiedys pomagalem takiemu niedzwiedziowi ze 130kg smalcu zakladac i cos kolo 200 wyciskal a myslalem ze od 200 bedzie rozgrzewke zaczynal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
tommaszek1979
to wam powiem jak doszlo do mojego wykryci "dziurawych jelit". Uslyszalem o wlewach witaminowych, poczytalem o tym troche w samochod do kliniki chce wlew czuje sie od lat zamulony w nocy spac nie moge fog brain i taki nieobecny jestem caly czas. doktor mowi ale po co panu te wlewy to chemia sama, zrobmy badania postawie diagnoze i suplementami sprobujemy. Posprawdzal mi stopy czy grzyba nie mam popytal o styl zycia diete, po 3 wizytach bylem w plecy za badania, wizyty i suplementy okolo 1000e. Dalej jestem zamulony nie moge spac i nie mialem wlewu hahahahh no i te jelita chyba dalej nieszczelne


Gdzie Ty byłeś u Harrego z Tybetu ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388060
ludzie dalej zyja jak za czasow dzikiego zachodu, wbijcie se do glowy - w dzisiejszych czasach jak ktos ma problemy ze zdrowiem to trzeba leczyc nie wyleczyc, bo wyleczony pacjent to stracony klient... a uwierz mi, 1000zl to wcale nie jest tak duzo, jak stracone na szamana... czlowiek uczy sie na bledach

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Każdego pieniądza wydanego niewłaściwie szkoda.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
ludzie dalej zyja jak za czasow dzikiego zachodu, wbijcie se do glowy - w dzisiejszych czasach jak ktos ma problemy ze zdrowiem to trzeba leczyc nie wyleczyc, bo wyleczony pacjent to stracony klient... a uwierz mi, 1000zl to wcale nie jest tak duzo, jak stracone na szamana... czlowiek uczy sie na bledach

Ale na cudzych bledach wychodzi taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Wliczacie białko ze wszystkich produktów czy tylko zwierzęce?
Na redukcje będzie lepsze 2x 30min cardio dziennie? Czy 20-30min interwalu po silowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Co do pierwszego ja wliczam, większość osób nie. 30 min interwały po siłowym to ch** nie interwał. Chyba że rambo jesteś albo inny superman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Teodorrr
Wliczacie białko ze wszystkich produktów czy tylko zwierzęce?
Na redukcje będzie lepsze 2x 30min cardio dziennie? Czy 20-30min interwalu po silowym?


W dziale doping takie pytania są nie na miejscu.

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium