SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6112070

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
e-lite
A nie lepiej zamiast 750 week dać 500 e5d i p******ić dzielenie


Nie no jak??? Lepiej dac gram

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
e-lite
A nie lepiej zamiast 750 week dać 500 e5d i p******ić dzielenie


Lepiej mi się bije w pon/czw w szczególności że za 4tyg wchodze na 1g/week testa 750mg/week deki i 400mg/week trenu i do tego meta inj, to będzie pierwszy raz na takich dawkach chcąc mieć najlepszą formę w tym roku. zaczynałem od 500mg testa 250mg deki i 100mg trenu / week...od jutra leci 750/500/250 za 6tyg podbijam i tak cisne do czerwca, później prop/master/npp/tren/wino - wszystkie krótki estry od czerwca do września, a później cała zima mostek na 125mg e4d cypio albo enanie. taki plan do 2020.


Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2019-02-03 22:56:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Krzychu79
e-lite
A nie lepiej zamiast 750 week dać 500 e5d i p******ić dzielenie


Nie no jak??? Lepiej dac gram


No pewnie że tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
lordknaga
pamietam ze cola zero z 5 lat temu to byl tez rarytas, nie ogarniam , czemu takie nie ma takich samych produktow w tym samym sklepie w calej europie...


To nie tak latwo, nad tym wszystkim czuwaja dzialy marketingu i rozni inni kreatorzy naszych marzen. Biorac za to gruby hajs BTW. Pozniej polski, niemiecki i brytyjski hamburger jest inny bo jest po +/- 0,5 czegos tam jakiegos E iles tam. Jeden produkt sie nadaje na polski rynekm drugi ich zdaniem nie. Kosmetyki inna bajka. Ponoc urzywamy wszystkiego bez umiaru i dlatego mamy rozcieczone . Cos w tym moze myc bo sam wiem po sobie jak mi chemia leci, a jak co do ml to szwaby urzywaja. tyle wiem, ze kolo zgorzelca jest lub byla rozlewnia schwarzkopf to z beki kometyku robili dwie. Pytanie czy to Polak Polaka yebie, czy odgorne zarzadzenie.




Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 03.02.2019 22:45:14

Rozcienczanie chemii znam dobrze...;) Wozilem w cysternie znany plyn do prania o nazwie P.... od producenta firmy H.... Bez plomb,czasami byla dyspozycja od zleceniodawcy, zeby zajechac do firmy X i tam z 25 tys litrow spuszczali 1000. W rozlewni na rozladunku nikt tego nie wazyl, mozna byl tak rozladowac, ze zostawalo 100-200 litrow (rodzina i znajomi do dzis maja zapasy....). W rozlewni lali to w 1000 litrowe pojemniki i jechalo to m.in. do PL. Bilans musial sie zgadzac, wiec musieli dolac wody, w PL zanim to trafilo do sklepu w litrowych butelkach to przeszlo przez czyjes rece ;) Ten plyn kupiony w D jest znacznie lepszy,gesciejszy niz kupiny w PL, ale taki bezposrednio z cysterny to masakra, zona leje do pralki polowe tego co kupiony w D. Zycie....;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
limafne
przemko15
Ja używam ryżu, izolatu, owoców i płatków śniadaniowych a nie jakieś tam vitargi i inne pierdoły

Mielisz to razem blenderem? Masz jakieś proporcje , izolat też można odrazu dać? Czytałem że później


To jest mój posiłek po-treningowy, daję 40ww z owoców, 100g ryżu, izolatu do 75g białka, i dobijam 240ww z płatków sniadaniowych. Ryż miksuje z izolatem na to owocki i płatki, ale proporcję to przecież sprawa indywidualna, więc raczej nie ma co dublować. Doczytaj jeszcze jak działa insa, jak chcesz lecieć tylko po treningowo to dobierz dawkę insy pod twój posiłek po treningowy mniej więcej jest przyjęte że 1j na 10g ww ale to też zależy jaką masz wrażliowść na nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 96 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2089
mam gino, takie juz pod skalpel tylko, po wakacjach od razu wycinam bo juz teraz tego nie ogarne. Estro trzymam caly czas w widelkach (juz..) i pilnuje hormonow. Czy jak wrzuce tamoxa 10mg lub 20mg ed opuchlizna moze sie delikatnie zmniejszyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Nie tną wam się Realia na telefonie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
lodzianin1
Nie tną wam się Realia na telefonie ???

Tna i to na maxa.
Na telefonie i na tablecie nie da rady czytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Za dużo stron ,będzie trzeba otworzyć nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Mi nie tnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Wiecej