SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130561

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Seminogram. Podejdź do swojego laba i zapytaj jak wygląda procedura, powinna wszędzie tak samo ale są wyjątki. Tam dostaniesz instrukcje jak się przygotować do bad, jak je przeprowadzić i w jakim czasie po dostarczyć.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35023 Napisanych postów 89920 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940708
Najgorzej to jest właśnie starać się , wtedy zazwyczaj nic nie wychodzi...
Ja z jedna kobieta starałem się dwa lata i nic , drugą podobnie i również lipa a ostatnio tzn jakieś pół roku temu poznałem kobietę stwierdziliśmy po krótkim czasie że zrobimy sobie bobasa i boom strzał za pierwszym razem , w kwietniu urodzi mi sie córeczka
Jedyne co Wam mogę powiedzieć jak zalałem to leciało często hcg co 2-3tyg po 5000 rozbite na 2500 pon/cze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Jw. Zazwycaj samo hcg rowiazuje problem bezplodnosci jesli chodzi o koksow. Badanie nasienia jest wiarygodne ale pamietajcie ze kobieta ma tylko kilka dni plodnych w miesiacu.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Wiem wiem. Dobra dzięki Wielkie .
Zajmę się tym na czasie
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tylko pozostalo posadzic drzewo to juz bez badan sie obejdzie ;)
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
mesja1905
Tak to czytam wszystko i chyba w końcu i ja przebadam to nasienie .
Już ponad 30 na karku i jak nie było dzieciska tak nie ma . Jakoś tam się nie staramy , ale tez nie korzystamy z jakiś zabezpieczeń itd. Parcia konkretnego nie ma jeszcze , ale jakby dzieciak był nikt by nie narzekał . Kobita tez już po 30 , czas najwyższy na nią . Jakie badania zrobić konkretnie , żeby nic wszystko czarno na białym jeśli chodzi o mnie ?
Czy na cyklu jest sens badać nasienie ? Wyjdzie wynik w który można wierzyć ?
Hcg leci regulaminie co 4 tygodnie 5k. On jestem od listopada 2017 o ile dobrze pamietam .
Czy takie badania dopiero będą wiarygodne jak bede całkiem czysty ?


Pierwszy etap to badanie nasienia. Tylko nie rob tego bledu co ja zrobilem, bo raz bylem w bejbiklinik sie zdoic, to 300pln kosztowalo. Myslalem, ze za ta kase to jaks niezla koorwe na etacie maja a w labie to 50 dych zaplacisz tylko musisz w 30min dowiezc nasienie.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Albo na swiezo w kibelku, czesto tez maja specjalne pomieszczenia do tego ale wtedy to pewnie 300pln kosztuje.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
arek.z90
Mi tylko pozostalo posadzic drzewo to juz bez badan sie obejdzie ;)


Ja zasadzilem tuje, mam nadzieję że się liczy
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie liczy ...i nie chowaj się po 'dyskusjach' ...tylko wskakuj na tron w 'Geriatria SFD' ...fotel w dziale dawno czeka ...bierz Arka na doradce i będzie niezły team
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
marianzulek
Albo na swiezo w kibelku, czesto tez maja specjalne pomieszczenia do tego ale wtedy to pewnie 300pln kosztuje.


No o tym piesze, myslalem ze za ta cene to czeka sexowna pielegniarka, na 15cm szpilkach, w bialej miniowce ledwo zakrywajacej poslady i oczywiscie bialých ponczochach, a tam pare gazetek A tak bez jaj to ze slabego nasienia zrobilo mi sie dobre, przez 6 tygodni na hcg.
1

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium