SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6134719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
miczelx
lodzianin1
taki wynik może wskazywać na wtórną nadczynność tarczycy
jeśli ft4 jest wysoko a tsh w środku widełek
lecz jednym badaniem to nie ma co sobie tutaj głowy zawracać tym bardziej że masz minimalnie to podbite
ja dla mnie jest ok


Ten wynik w zadnym razie nie wskazuje na wtorna nadczynnosc tarczycy


Miczelu napisalem ze moze wskazywac wg wszelkich zrodel choc jak zaznaczylem wynik odbiega minimalnie od normy.i jedno badanie o niczym nie swiadczy bo drugie moze pokazac inny wynik.ja jestem ciut przewrazliwiony na tym punkcie po tym jak zona walczyla z rakiem tarczycy.i lekarzy zmienialismy jak rekawiczki.kazdy po swojemu ,szkoda gadac.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nadczynnosc wtorna pojawia sie w wyniku zbyt wysokiego TSH, na drodze zmian w przysadce czesto gruczolak,
Tu nie ma o tym mowy

Lapczywy badanie trzeba bedzie powtorzyc za jakis czas, jezeli bedzie podobnie zrobic rownie przeciwciala, narazie spokojnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34643
ok , dzieki panowie...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256
szybkie pytanie do dzików, przy podjadaniu T3 tiromelu jak sprawdzić działanie? Jem już tydzień 2 tabsy dziennie, badanie zrobić rano po wzięciu tablety?Czy przed? Jaki wpływ ma na wynik?(zakładajac godzinę przed badaniem weźmiemy albo nie weźmiemy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
normalnie lykaj o stalej porze i badaj zawsze o stalej to wynik bedzie adekwatny. jak chcesz sprawdzicz jak dziala to napierwr robi sie przed a pozniej po badanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256
To nie jest odpowiedź na moje pytanie, biorę powiedzmy T3 o godzinie zawsze 11-12 na czczo(pracę kończę zazwyczaj o 3 rano), Więc robiąc badanie o 8 rano wziąc te tabletki przed badaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie ma sensu, wynik i tak będzie podniesiony jeśli T3 działa.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Nie bierzesz tabletek.idziesz i robisz tsh i ft3 i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Witam. Krotkie pytanie odnosnie gh. Lece gh systemem 5 on 3.33 iu 2 off. Po jakim czasie zbadac igf? Czy sam igf wystatczy czy tez gh? I jak zbadac igf wbic i pojsc zbadac na czczo po wbiciu? Interesuje mnie najkrotszy okres bicia gh po ktorym da igf bo wzialem 100 na test i trzeba bedzie domowic a to tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Pasowalo by wbijac min 2 tyg i po 4-5 h isc zrobic gh i igf
Masz badania zanim zaczales??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium