SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz Heparegen więc go łykaj. Nie ma nic lepszego wg mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
mesja1905
Panowie co na wątrobę dorzucić przy turze, heliosie, test ??
Coś łatwo dostępnego i działającego jak trzeba

Pod ręka ma z 60 tab hepargenu 100mg



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-05-14 21:21:49



hepa dobra tylko mało jej masz
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
Slith
wysokie estro+wysokie dht to zagrozenie dla prostaty, wiec moze wybic progesteron, bo ten ma min za zadanie prostate chronic przed przerostem.



teraz jasniej bo nie załapałem o co ci chodzi na początku
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
No niestety tyle mam tutaj .
Nowy rzut bede miał za około miesiąc .
Wiec jeśli podzieliłbym to co mam na dawki 2 tab dziennie to miało by jakiś sens.
Akurat wyszło by 30 dni coś koło tego czasu dostanę nowy sort

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Slith
wysokie estro+wysokie dht to zagrozenie dla prostaty, wiec moze wybic progesteron, bo ten ma min za zadanie prostate chronic przed przerostem.


Z pierwszą częścią się zgadzam, druga to czyste brosajens, które nie ma uzasadnienia. Progesteron nie jest po to by chronić prostatę, mówi się, że ją chroni, bo ma działanie inhibujące alfa reduktazę, a jak obecnie wiemy to nie DHT odpowiada za przerost (za wzrost tak), tylko estro.

Progesteron przy trenie wywala z innego powodu, a prolaktyną to ma tyle wspólnego, że wysoki progesteron zmniejsza siłę prolaktyny.


Zmieniony przez - Lutobor w dniu 2018-05-14 22:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Lutobor
Slith
wysokie estro+wysokie dht to zagrozenie dla prostaty, wiec moze wybic progesteron, bo ten ma min za zadanie prostate chronic przed przerostem.


Z pierwszą częścią się zgadzam, druga to czyste brosajens, które nie ma uzasadnienia. Progesteron nie jest po to by chronić prostatę, mówi się, że ją chroni, bo ma działanie inhibujące alfa reduktazę, a jak obecnie wiemy to nie DHT odpowiada za przerost (za wzrost tak), tylko estro.

Progesteron przy trenie wywala z innego powodu, a prolaktyną to ma tyle wspólnego, że wysoki progesteron zmniejsza siłę prolaktyny.



Zmieniony przez - Lutobor w dniu 2018-05-14 22:20:32


Lutobor a co aby chronić prostatę przy stosowaniu mastera i winka ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Amg27
Lutobor
Slith
wysokie estro+wysokie dht to zagrozenie dla prostaty, wiec moze wybic progesteron, bo ten ma min za zadanie prostate chronic przed przerostem.


Z pierwszą częścią się zgadzam, druga to czyste brosajens, które nie ma uzasadnienia. Progesteron nie jest po to by chronić prostatę, mówi się, że ją chroni, bo ma działanie inhibujące alfa reduktazę, a jak obecnie wiemy to nie DHT odpowiada za przerost (za wzrost tak), tylko estro.

Progesteron przy trenie wywala z innego powodu, a prolaktyną to ma tyle wspólnego, że wysoki progesteron zmniejsza siłę prolaktyny.




Zmieniony przez - Lutobor w dniu 2018-05-14 22:20:32


Lutobor a co aby chronić prostatę przy stosowaniu mastera i winka ???


Co wyżej zostało napisane, pilnowanie estro na takim poziomie na którym nie czujesz prostaty. Nie chcę mi się teraz szukać, ale czytałem kilka artów z dobrymi przypisami i jest to obecnie uznana prawda, że wzrost prostaty w młodzieńczym wieku kontroluje faktycznie DHT, ale przerost w późnym wieku to wina estrogenu. Na bombie oczywiście tych hormonów mamy znacznie więcej, ale nadal dopóki estro nie za wysoko, to samo DHT nie spowoduje przerostu prostaty.

I mniej naukowe podejście, nie znam jeszcze nikogo, kto powiedziałby mi, że jak zaczynał "czuć prostatę" po zwiększeniu IA problem nie znikał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
witam, panowie lece propa i bolda, bold juz jakos 12 tyg - andro, mialem wrazenie ze do tej pory mi wlosy nie leca. Zmienilem bolda na malaya bo tylko to mial gosc i w tym czasie dodalem ture andro. Wydaje mi sie jakby zaczely leciec wlosy, bardziej bold czy tura tak dziala? co probowac odlozyc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
Nic,co ma wypaść i tak wypadnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
mesja1905
No niestety tyle mam tutaj .
Nowy rzut bede miał za około miesiąc .
Wiec jeśli podzieliłbym to co mam na dawki 2 tab dziennie to miało by jakiś sens.
Akurat wyszło by 30 dni coś koło tego czasu dostanę nowy sort


200 mg powinno dawać rade
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium