SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6140048

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zawsze tak miałem po vlcd. Nigdy więcej. Miłego wychodzenia na prosta mi to zajęło w ch** czasu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Głodny zawsze cos znajdzie do wciągnięcia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Widocznie organizm musi odrobić te węgle, których mu odmawiałeś na vlc ;) Może za czysta dieta, dodaj do planu coś nieczystego dla psychy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Amg27
Głodny zawsze cos znajdzie do wciągnięcia


Niby tak. Ale jak zagladam do lodowki a tam ten kurczak co juz dzis jadlem, jaja tez i warzywa ktorych nie lubie to mi sie odechciewa. Jajka z majo bym opier.. ale nie ma majonezu. Ryz z jablkami, cynamonem i cukrem no ale koorwa cukru tez nie ma... I jak tak sobie popatrze to mi glod przechodzi Ratunkiem na mega gloda jest dla mnie szejk bialkowy bo zapycha.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
czarny2151

Co polecie na zbicie ciśnienia jak nie działaja na mnie już mnieszki i pokrzywy,lekarz przepisał mi bisocard i Indapamid. Czy tialorid bedzie dobrym wyjściem ?



Cardio, cardio, cardio... odpuscilbym statyny bo chociazby umieralnosc na zawal serca u osob przyjmujacych statyny jest o 50% wieksza niz osob nie przyjmujacych(dr. Czerniak).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114129
czarny2151

Co polecie na zbicie ciśnienia jak nie działaja na mnie już mnieszki i pokrzywy,lekarz przepisał mi bisocard i Indapamid. Czy tialorid bedzie dobrym wyjściem ?


U mnie dobrze sprawdza się prestarium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
marianzulek
czarny2151

Co polecie na zbicie ciśnienia jak nie działaja na mnie już mnieszki i pokrzywy,lekarz przepisał mi bisocard i Indapamid. Czy tialorid bedzie dobrym wyjściem ?



Cardio, cardio, cardio... odpuscilbym statyny bo chociazby umieralnosc na zawal serca u osob przyjmujacych statyny jest o 50% wieksza niz osob nie przyjmujacych(dr. Czerniak).




Jakie statyny ?
Ciśnienie a cholesterol to chyba różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Jakie satyny ,przeciez to na holesterol , ja pisałem o indapemid ,tialorid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699877
Ale poleciał z tymi statynami
Prestrium jest Ok Zofenil rownież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Myslalem ze statyny=leki na nad cisnienie. Sypie glowe popiloem


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2018-09-27 23:21:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium