SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
czarnyczarny
Ja 2 razy brałem tren ace i zawsze były problemy ze snem i reszta standardowych, teraz od 3 tyg jestem na tritrenie i spie normalnie po 8 nawet 9h.
Ciekawe czy tak zostanie czy beda problemy ze snem jak sie enan rozkręci w tym tritrenie



U mnie tren enan nie wchodzi, robiłem 2 podejścia i 2x odstawiłem bo śnięta rybka byłem. Efedryna nie pomagała lub pomagała niewiele.

Natomiast tritrena już lepiej tolerowałem, jednak męczyłem się z tym dalej.

Teraz omijam tren ena, biję tylko ace, hexe lub jak teraz mix ace+hexa i tego już się będę trzymał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
U mnie kazdy tren wchodzil i dawalem rade zza młodu co prawda problem ze snem byl ale juz pisalem jak sobie z nim radzielem a im czlowiek starszy tym gorzej wszystko odczuwa i tak 3 lata temu dodapdła mnie nerwica i z powazniejszych srodków lecialem tylko bold i npp no i niestety i na jednym i na drugim deprecha totalna jak sie rozkreciły.
Zeby isc na trening musialm zjesc 1,5mg xanaxu i popic dobra przedtreningówką bo bez tego z domu nie dalo sie wyjsc taki stan. Troche czasu juz minęło wiec bedzie podejscie pod tren i ciekawy jestem jak to wyjdzie? Imo bedzie tylko agresor mode ale nic wiecej..oby..




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-08 13:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie na początku bylo extra. Nabicie, siła. Potem pojawiła się agresja, wyyebanie na wszystko i chęć złapania pretekstu by komuś trzepnąć. Oczywiście szło to ogarnąć szczególnie przy pewnych osobach, no ale w końcu przestałem znosić d****izm i dostali nauczkę. Ale to było jeszcze spoko bo tak to byłem spokojny. Dopiero potem depresja dorwała, brak chęci na cokolwiek. Zszedłem i po tyg było już git. Innych problemów nie miałem, ale ta deprecha to tragedia. Zauważyłem, że jak jest jakiś problem o którym sie ciagle mysli to tren to wzmaga chyba trzykrotnie. No i leciał ace 100 e2d. Teraz zrobię podejście do enana i zobaczę czy będzie lepiej. Aaa no i jeszcze zmulony apetyt i słaba perslaktyka.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Cayek
U mnie na początku bylo extra. Nabicie, siła. Potem pojawiła się agresja, wyyebanie na wszystko i chęć złapania pretekstu by komuś trzepnąć. Oczywiście szło to ogarnąć szczególnie przy pewnych osobach, no ale w końcu przestałem znosić d****izm i dostali nauczkę. Ale to było jeszcze spoko bo tak to byłem spokojny. Dopiero potem depresja dorwała, brak chęci na cokolwiek. Zszedłem i po tyg było już git. Innych problemów nie miałem, ale ta deprecha to tragedia. Zauważyłem, że jak jest jakiś problem o którym sie ciagle mysli to tren to wzmaga chyba trzykrotnie. No i leciał ace 100 e2d. Teraz zrobię podejście do enana i zobaczę czy będzie lepiej. Aaa no i jeszcze zmulony apetyt i słaba perslaktyka.


O kurde i w wieku 20 lat takie juz fazy?Niedobrze.
Ja do 30 roku zycia byłem jak Młody Bóg. Pizgałem cykle po 1,5g testa i 1g deki do tego 150mg trena ace e2d, orale i wszystko szlo pieknie ale trzydziestka na budziku wybila czyli połowinki zycia i wszystko sie zaczeło psuc.
Na zamulony apetyt czy perslaktyke mozna dbac poprzez profilaktyke (fajny rym) gorzej z psychika albo psycholog który Ci pomoze panować nad gniewem albo kaganiec i smycz Moze meliska? Przerabiałem to i wiem ze nie jest lekko.

Od razu zapytam moze ktos tez mial to samo.
Zawsze na dece nie wiem czemu gdzies od 5-6 tygodnia łokcie i przedramiona mnie strasznie bola. Wystarczy ze cos przeniose czy pociagne to juz odczuwam nieprzyjemny rwacy ból od łokci idacy do nadgarstka ale bardziej rwie po wewnętrznej stronie przedramion tam gdzie jest duzo kabelków i tak jest na kazdej dece jaka lecialem od kikkunastu lat. Dzien w dzien ból jak sie rozkreci.
Znajomy kulturysta sugerował ze to przez wybita prolaktyne w góre która niby ma zwiazek z kolagenem który jest dostarczany do stawów czy kosci przez co te słabsze stawy beda bolec....
Czyli wg jego rozumowania przyjmujac nandrolon musimy trzymac prolke wysoko aby deka takze wzmacniala nam stawy a nie tylko dawala lepsza jakosć miesnia czy siłę jako typowy saa. To by wychodzilo ze jak na dece zbijamy na sile prolke wiadomo w celu lepszego samopoczucia i zeby do gino nie doszlo niwelujemy dzialania deki zwiazane z tak od dawno głoszoną legnda: DEKA WZMACNIA KOSCI!!!???


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-08 15:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Wysoka prolka raczej sprzyja smarowaniu stawów. Ale ja przy was jestem szczyl to nie bd się wypowiadać

Panowie o czym mogą sugerować takie wyniki morfologi?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Panowie pierwszy raz bede wbijal glutation Tad 600,jakie dawkowanie proponujecie ? Rozpuszczac i wbijac cale 4ml na raz ? Oraz czy Tadka trzeba trzymac w lodowce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Panowie stosowanie heparegenu przy oralach oslabia ich działanie????

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
olsen14
Panowie pierwszy raz bede wbijal glutation Tad 600,jakie dawkowanie proponujecie ? Rozpuszczac i wbijac cale 4ml na raz ? Oraz czy Tadka trzeba trzymac w lodowce ?


Po rozrobienu nawet nie muisisz. Najlepiej rozrobic i zaraz wbic jak wszystko sie rozpusci. Dawki rózne. Jedni 600mg e2d inni 600mg e4d a jeszcze inni 1200 mg e2d.
Ja ropuszczam w 2ml i udaje po kilku minutach caly proch rozrobic. 4ml to jednak troche objetosci i wiecej bólu przy wbijaniu oczywiscie IM a jak chcesz IV to polecam pielegniarke z dodatkiem glukozy dostaniesz itp reczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Pelson slyszalem ze tadek ciezko sie rozpuszcza i trzeba kilka razy nabrac i wlac spowrotem do ampy,tez tak masz ?czy po rozpuszczeniu wyglada jak wins inj czyli mleko ?
Karpiu ostatnio pisal ze mniejszy bol jak wbija 4ml,wiec rozne zdania widze.
Przed snem wbije w udo 4ml,zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
nierozrobiony mozesz trzymac w pokoju normalnie, ja rozrabiam w 4ml i daje dozynie. rozpuszcza sie w miare dobrze, czasem sie taka gruda robi nierozpuszczona i trzeba potrzasnac troche. jak sie juz rozpusci to konsystencja po prostu taka sama jak woda do zastrzyku ktora dajesz. mieszam zawsze z witamina c dozylnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium