SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Panowie pytanie ode mnie solcoseryl domiesniowo bo iv nie ma mi kto podać jak dawkowac w celach pro zdrowotnych i na lepszą regenerację

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nuras
Proszę cię a reszta cpunow młodzieży na dropach którzy się nie przyznają to co
A kiedyś jak nie było wzmianki o tym to co mogło być? Mało tego to nie jestem na cyklu tylko skończył się 3 miesiące temu

Zawsze byla rubryka nt srodkow dopingujacych
Pozatym nie chodzi o testosteron czy o saa wogole, a o wbijanie czegokolwiek igla z racji oczywistych (wg nich oczywistych) zagrozen
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Przecież i tak krew jest badana to w czym problem

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Problem moze byc np w okienku serologicznym.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
pajaczeq
Panowie pytanie ode mnie solcoseryl domiesniowo bo iv nie ma mi kto podać jak dawkowac w celach pro zdrowotnych i na lepszą regenerację

Ulotkę czytał? Tam piszą jedna - dwie ampy dziennie im
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
Siema pany Leci test enan 500 week. W planach pierwszy raz w życiu jest dodanie trena enana 200 tydzien bądz 300 zależy jak bedzie szło . Jak polecacie zrobić z teściem zostawić czy zmniejszyć na starcie i według badania samopoczucia póżniej regulować. Chodzi mi o proporcje na start. I Jak z zejściem schodze i dodaje teścia ?

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zaloz swoj oddzielny temat z ankieta. Ulatwi to udzielenie Tobie odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
patryk173
pajaczeq
Panowie pytanie ode mnie solcoseryl domiesniowo bo iv nie ma mi kto podać jak dawkowac w celach pro zdrowotnych i na lepszą regenerację

Ulotkę czytał? Tam piszą jedna - dwie ampy dziennie im


Czytałem ale omki też czytałem i jakbym bił ją tak jak piszą tam to pozdro :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Od 3-4dni zaczeła Mnie swędzieć skóra, generalnie na nogach tylko, raz na rece się zdarzyło. Swedza Mnie miejsca np 5x10cm i w tym miejscu pijawia sie tak jak by pokrzywka. Od czego to może byc? Dieta i suple bez zmian, w sumie to zaczeło się to od kiedy dołozyłem antka ale to może być tylko zbieg okoliczności?

Dolegliwości te zaczynają sie wieczorem jak kłade sie spać. Wapno biore nie pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
pajaczeq
patryk173
pajaczeq
Panowie pytanie ode mnie solcoseryl domiesniowo bo iv nie ma mi kto podać jak dawkowac w celach pro zdrowotnych i na lepszą regenerację

Ulotkę czytał? Tam piszą jedna - dwie ampy dziennie im


Czytałem ale omki też czytałem i jakbym bił ją tak jak piszą tam to pozdro :D

Myślę że jak stać to bic dwie dziennie i będzie git. Ale fajerwerków chyba po tym nie będzie.

Czarny, ostatnio moja siorka gdzieś zaraziła się świerzbem może watro się zbadać pod takim kątem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium