SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
tak zmienie troche temat co niektórzy stosują diete IF a jak do tego się ma branie orali ?
Walicie na pusty żołądek czy czekacie do pierwszego posiłku?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Michalek83
miczelx
Dla mnie stimul to bardzo kiepski produkt, wzialem 2x i juz nie tkne tego stoi i sie kurzy
bardzo nieprzyjemne odczucia, zimno wiec o pompie nie ma mowy, padaczka straszna, nie przesadzam, chyba najgorszy preworkout jaki mialem,
Nadal napalm pre contest (bez vitargo) to nr1 dla mnie.


Zamówiłem 2 saszetki na próbę. Mi bardziej o pobudzenie, motywację, skupienie chodzi. Stimul nie ma w składzie pomperów. Zobaczę jak na mnie będzie działał.


Nie pisze o pomperach w skladzie lub ich braku tylko o pompie ktora naturalnie pojawia sie na treningu, jak jest uczucie zimno to o pompe ciezko

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Nie stosowałem systemu IF, ale nieraz mi się zdarzyło wziąć metkę na pusty żołądek i jakoś żadnych problemów nie zaobserwowałem. Jak jedną z np 3-4 tabletek zjesz na pusty żołądek nie będzie się nic działo. Pewnie i tak jakieś osłonki będą brane, więc to da radę. Ja nawet osłonek nie stosowałem zazwyczaj i nic się nie działo, a wyniki akurat wątroby po paru tyg po mecie Cybera (45 mg ed) były w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tu nie o watrobe i oslony chodzi , tylko o sluzowke zoladka no i dalej za zoladkiem tez, ale tez mysle ze nie ma co przesadzac i bedzie ok



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2015-12-20 13:44:21

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Fakt, jak zwykle masz rację. Nie wiem dlaczego skojarzyłem branie na pusty żołądek z wątrobą. Ale i tak myślę, że nic się nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jadłem wino na IF i nic mi nie było, chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
jeżeli masz zdrowy żołądek to ok ,ale jak już masz jakieś problemy typu nadkwasota to już branie na pusty żołądek niewskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
to mnie uspokoiliście nie planuje jakiegoś hardkora 20 mg ED apteki z podkładem cypka osłonki na wątrobe i żołądek standard

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Co do orali na pusty żołądek to możesz dorzucić sobie porządne probiotyki jakiś czas przed dawką mety. Zawsze to bogatsza flora przed uderzeniem alfa17.



Co do przedtreningówek to ja też sobie chwale Napalm, ale w shootach (takich buteleczkach). Mogę to brać 3 miesiące i dawki praktycznie nie zmieniać, a wciąż kopie, a jak chce mocniejszą pompę to dorzucam tabsy Betaalaniny i aakg :)



Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-12-20 17:54:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
probiotyki nie mają nic wspólnego z żółądkiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium