SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 458
dajesz mi nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29258 Napisanych postów 62757 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901803
ssanie bez opamietania po redukcji to normalka i kazdy tak ma.unormuje sie po czasie.glowa musi zrozumiec ze mozna zjesc to i owo bez ograniczen to jej sie odechce pchac na sile.

co do przyrostu wagi to tez normalne bo podladowales glikogen to i wody troche wpadlo.

co do spadku wagi to tez normalne. tydz jedzenia bujnal metabolizm na tyle ze jedzac wiecej niz na redukcji ciagle jestes na minusi i waga nadal spada.
do tego jesli wyczysciles diete to znowu poziom glikogenu spada a wraz z nim woda dlatego tak duze roznice w wadze.

u mnie jak podjem na maksa w sob i niedziele lape 10 kg. do kolejnej soboty gubie te 10 kg. i tak w kolko. sprawa sie znormalizuje jak dam wegle do diety i poziom glikogenu bedzie na stalym poziomie i skoncze z weekendowym obzarstwem bez opamietania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Ja zazwyczaj czuję podwyższenie libido, nawet jak i tak jest duże, lekki ból w jajkach. Ostatnio po niemal osobiście wziętym z apteki pregnylu np nie czułem super efektów, zależy dużo od organizmu w danym momencie. Przybij. Będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 458
dzięki za odpowiedź.
jakby się okazała wyj**ka to będzie straszna lipa po roku ON na pct z lewym hcg
z drugiej strony - wiara czyni cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Trzeba było bić w trakcie bycia on też cyklicznie co 7-9 tyg 5000 iu hcg, to by nie było takiego problemu. Ja staram się tego pilnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 458
biłem cyklicznie, ale jakos dopiero teraz sprawdziłem towar.
osobiście słabo odczuwam podawanie hcg, dlatego skusiłem się na test ciązowy, tak z ciekawości bardziej. no zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
A to ok, zobaczysz będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Mogłby się ktoś wypowiedzieć na temat suplementacji ALA bez uzywania Slinu, czy ma to w ogole sens w celu poprawienia wrażliwości insulinowej około treningowo lub na przestrzeni dnia :)
Wiem że barano cos tam kombinował z ala

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47624
A przy slinie jakie właściowości ma ALA ?

EDIT: Ok już poczytałem jak to w teorii, w praktyce przy slinie to pewnie różnicy żadnej nie zauważymy.

Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2014-08-15 14:12:15

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Panowie jak jest z towarem na lotnisku, wrzucajac jeden flakonik testa z pompkami i igła(dosłowanie zapas na 3 strzały w czasie wakacji) do głównego bagażu nie bedzie przypału? czy to jakos trzeba schowac itp?

kierunek Bułgaria



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2014-08-15 14:24:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium