SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Robi ktos na masie dietke, all day białko + tłuszcz i tylko około treeningowo węgle + białko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wyjdz z tego dzialu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29389 Napisanych postów 62845 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902206
korzystajac z Twojej obecnosci zapytam tutaj bo wiem ze mozesz cos podpowiedziec.

Micz powiedz mi od czego po przejsciu 2-3 km mam uczucie jak by ktos mi nasypal piachu z 2 sipy w kolana? mam tak zawsze na redukcji jak bardzo nisko zejde z tluszczem w diecie... 2 opcja allbo wlasnie od tego tluszczu albo estro zbite do zera i suszy.

tylko czy to mozliwe zeby bijac 500mg cypka/tydz i jedzac 2 x 12,5mg exe/tydz do tego 20 mg epi/dzien tak mocno zbilo estro?

chyba ze 3 opcja i takie akcje mam po epi??? bo zawsze akurat te 3 rzeczy sie zbiegaja i nigdy nie wiem co i jak

chyba ze jeszcze tak reaguje jak schodze z bf ponizej 10%. ogolnie jestem grubas i zle znosze tak niski bf.


Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2016-06-29 21:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Michalek83
Na bombie jestem od grudnia. Aktualnie leci cypio 500mg/w, od 8 tygodni tren e aktualnie 400mg/w, od 4 tygodni wino 40mg/d, 40mcg T3/d. No i niedawno dodałem też 200mg/w deki bo sawy zaczęły pobolewać. poza tym exe, i cabaser.

No i od pary tygodni zupełnie odpuściłem kardio...

Co do diety to jest b. czysta. Nie mam wogole ochoty na fastfoody czy słodycze. Alko, jakiekolwiek, piłem ostatnio chyba z 2 miechy temu Mam 3g bialka, 2g węgli i 1,5 tłuszczu.

Z tym, że od jakichś 4 tygodni zmieniłem trochę źródła tłuszczu. Jem masło, śmietane sporo całych jaj. Z typowo nienasyconych to 2g omegi Olimpa i 20g lnianego. Może takie tłuszcze mi nie służą... Jedno wiem, zmiana ta przyniosła w krótkim czasie diametralne zmiany w wyglądzie na plus.

Zazwyczaj wygląda to tak:

rano jajecznica na maśle z 4 jaj, w ciągu dnia pierś z kurczaka/wołowina + ziemniaki/ryż + warzywa (ostatnio pomidory ze śmietaną i cebulą non stop) po treningu wpadnie jakiś izolat z odrobiną miodu. Popijam sobie lniany do któregoś z posiłków. I wszystko...

No ale, muszę coś z tym zrobić bo stosunek LDL/HDL nieciekawie wygląda...



Na ten Twoj wynik najbardziej negatywny wplyw maja obecnie tluszcze nasycone, kombinacja wina z trenem oczywiscie rowniez z naciskiem na wino,
antek098
by poprawić różnicę między HDL i LDL więcej żółtek aniżeli białek.

Tego nie rob napewno, wiecej tluszczu nasyconego tylko pogorszy wyniki
antek098
sama podaż białka w diecie też wysoka...niekoniecznie połączenie dużych ilości białka z tłuszczem wychodzi na zdrowie.

Wysoka nie wysoka pojecie wzgledne, jak na spora ilosc tluszczy nasyconych bialka moze byc tu za duzo faktycznie

mrWodoo
osoby mające z tym problem chwalą sobie, że upuszczenie krwi pomogło więc coś musi w tym być, a oddanie krwi to nie skazanie się na kalectwo - coś dobrego można zrobić przy okazji :D może to centrum krwiodawstwa wciska wałki by ludzie chodzili LOL (abstrakcja)

Jest to jedyna metoda na dzien dzisiejszy,
a sam fakt zageszczenia krwi np podczas terapii TRT w krajach gdzie takie terapie stosuje sie standardowo, jest powodem do zmniejszenia dawki lub calkowitego zaprzestania TRT, bo nie ma na to rady (poza oddawaniem krwi lub lecznicza flebotomia)
Co do pijawek, dzialaja w ten sam sposob wiec sa rownie skuteczne, uzywane jak najbardziej w wielu miejscach raczej z rosnaca niz malejaca popularnoscia nie uwzgledniajac oczywiscie dawnych czasow kiedy przez stulecia nie bylo dla nikogo tajemnica ich terapeutyczne dzialanie, dzisiaj wiadomo jak bywa, proste metody nie genruja odpowidnich zyskow
Currently leeches may be used to assist in the treatment of abscesses, arthritis, glaucoma, myasthenia gravis, thrombosis and some venous disorders. Medical leeches may also be used in plastic surgery and in some blood circulatory problems.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20920805 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mumin222
korzystajac z Twojej obecnosci zapytam tutaj bo wiem ze mozesz cos podpowiedziec.

Micz powiedz mi od czego po przejsciu 2-3 km mam uczucie jak by ktos mi nasypal piachu z 2 sipy w kolana? mam tak zawsze na redukcji jak bardzo nisko zejde z tluszczem w diecie... 2 opcja allbo wlasnie od tego tluszczu albo estro zbite do zera i suszy.

tylko czy to mozliwe zeby bijac 500mg cypka/tydz i jedzac 2 x 12,5mg exe/tydz do tego 20 mg epi/dzien tak mocno zbilo estro?

chyba ze 3 opcja i takie akcje mam po epi??? bo zawsze akurat te 3 rzeczy sie zbiegaja i nigdy nie wiem co i jak

chyba ze jeszcze tak reaguje jak schodze z bf ponizej 10%. ogolnie jestem grubas i zle znosze tak niski bf.



Ciezko jednoznacznie odpowiedziec, 25mg exe tygodniowo na 100% nie zbija estro tak zeby bolaly stawy, co do epi to nie wiem, tu moze byc problem ale czy to epi sami w sobie (podobienstwo do wina) czy wlasiciwosci obnizajace estro, czy kombinacja. Na winie stawy lubia chrupac nawet jak estro jest w normie.
Samo zejscie ponizej 10% bf jako powod problemu neguje.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29389 Napisanych postów 62845 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902206
dodam dla jasnosci ze problem tylko i wylacznie z kolanami. najbardziej prawdopodobne w takim razie zdaje sie mala ilosc tluszczu w diecie. leci maks 20-30 gr z owsa kaszy/ryzu i pieczonych piersi z kurczaka. wina nigdy nie stosowalem wiec ciezko mi porownac.
zmniejsze exe do 12,5 mg /tydz i zobacze.w dalszej kolejnosci zbadam estro. dziwne bo problem szybko znika jak koncze robic 'forme'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Malego/zadnego wplywy exe na ten temat jestem niemalze pewny, to jest bardzo niska dawka, robilem wiele badan z uzyciem exe, taka dawka ledwo rusza estro,
Tez mi sie wydaje, ze to brak sadla w diecie, ewentualnie kombinacja z epi, srodek mi nieznany wiec nie bede specowal za duzo,
Lecisz pewnie vlcd, ogolne zajechanie pewnie tez nie jest bez znaczenia, stad moze byc odrazu lepiej z koncem diety.
Moze sobie troche tu gdybac.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Mumin-najprawdopodobniej jesteś 1szą osobą która daje IA do epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Leci jeszcze 0,5g testa... Jednak EPI, jeżeli jest to rzeczywiście epityna powinna obniżać estrogen - w Japonii była stosowana w leczaniu raka piersi i ginekomastii ze względu na to działanie... Miesza też w lipidach - to wiem po sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Co myślicie o dodaniu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium