SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5376 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388044
3x week to moze i a i e a 150mg ace jest jak 300enana, przynajmniej gdzies tak czytalem , chyba nawet tu.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ace to w takiej małej dawce Ed a x3 week taka mala dawka to też bym e wybrał
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Dokładnie, lepiej 25mg ed, ace do e2d nie nadaje się w ogóle, na drugi dzień ledwo co jakieś resztki zostają i potęguje to tylko sajdy. E2d ktoś wymyślił, bo miał ból dupy o iniekcje codziennie. Z propem podobna historia, wystarczy zbadać stężenie na drugi dzień, mało co z tego zostaje. Bicie ed wcale nie jest jakieś męczącez, Ja nabijam sobie strzykawki na cały tydzień w jeden dzień, rano po przebudzeniu tylko nabić igłę, waciki mam już gotowe nasączone, 2min i spokój.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ja a/h podawałem tak samo 3x week, i tak samo mix trena. Ena nie tykam.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojmir
Dokładnie, lepiej 25mg ed, ace do e2d nie nadaje się w ogóle, na drugi dzień ledwo co jakieś resztki zostają i potęguje to tylko sajdy. E2d ktoś wymyślił, bo miał ból dupy o iniekcje codziennie. Z propem podobna historia, wystarczy zbadać stężenie na drugi dzień, mało co z tego zostaje. Bicie ed wcale nie jest jakieś męczącez, Ja nabijam sobie strzykawki na cały tydzień w jeden dzień, rano po przebudzeniu tylko nabić igłę, waciki mam już gotowe nasączone, 2min i spokój.


z Propem ?? prop maksymalne stezenie osiaga po 14h od wbicia a okres poltrwania ma 2 dni (z haczykiem o ile mnie pamiec nie zawodzi dokladnie jest to 2,25 dnia) co za tym idzie dopiero po 48h od iniejkci jego stezenie w organizmie spada wiec co ty pier..... ze na drugi dzien malo co zostaje ? ludzie od dawien dawna bija propa e2d i maja stabilne stezenia /poziomy itd. Tak samo z trenem rozpisywal sie juz nie bede ale do e2d nadaje sie bardzo dobrze , bol dupy to ja mam jak widze co Ty za pierdy wypisujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Glupoty pieeerdoli i tyle . Normalnie czy propa czy tren ace ludzie bija od lat e2d a on wielki kulturysta bije codziennie . Wrzuc jakies swoje foto skoro jestes takim profesjonalistka i masz taka wiedze . No chyba , ze ta Twoja wiedza nie przeklada sie na efekty u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Tyle że okres półtrwania oznacza, że po tym okresie stężenie spadnie o połowę, a nie dopiero zacznie spadać. Teoretycznie faktycznie lepiej bić ed, w praktyce - acetaty raczej też. Tylko czy plusy z tego będą faktycznie na tyle duże, żeby przeważały minusy codziennego dziurawienia się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Yorki wiedziałem, że się doj**iesz :) badałem propa po 10h od wbicia i wieczorem następnego dnia, to test był na glebie, gdzie byłby mi potrzebny na nocną regenerację. Ace bite e2d to huśtawka nastrojów, wk***ienie z euforią i poj**anymi myślami na zmianę, bity ed zero problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
BigYorkie1488
Wojmir
Dokładnie, lepiej 25mg ed, ace do e2d nie nadaje się w ogóle, na drugi dzień ledwo co jakieś resztki zostają i potęguje to tylko sajdy. E2d ktoś wymyślił, bo miał ból dupy o iniekcje codziennie. Z propem podobna historia, wystarczy zbadać stężenie na drugi dzień, mało co z tego zostaje. Bicie ed wcale nie jest jakieś męczącez, Ja nabijam sobie strzykawki na cały tydzień w jeden dzień, rano po przebudzeniu tylko nabić igłę, waciki mam już gotowe nasączone, 2min i spokój.


z Propem ?? prop maksymalne stezenie osiaga po 14h od wbicia a okres poltrwania ma 2 dni (z haczykiem o ile mnie pamiec nie zawodzi dokladnie jest to 2,25 dnia) co za tym idzie dopiero po 48h od iniejkci jego stezenie w organizmie spada wiec co ty pier..... ze na drugi dzien malo co zostaje ? ludzie od dawien dawna bija propa e2d i maja stabilne stezenia /poziomy itd. Tak samo z trenem rozpisywal sie juz nie bede ale do e2d nadaje sie bardzo dobrze , bol dupy to ja mam jak widze co Ty za pierdy wypisujesz.



Jutro Wam coś ciekawego pokaże
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Znów enter zamiast przejść do kolejnego wiersza dodaje mi posta, strasznie nieintuicyjne. Zdziwi ludzi jak im powiem, że enana wbijam ed? Estro mi w ogóle nie skacze i w ogóle nie mam syfow na plecach i barkach, nic nie zmienię tylko zacznę wbijać enana e3d taką samą dawkę tygodniową, po kilkunastu dniach zaczyna się robić margarita z rukolą. Okres półtrwania nie jest stałą farmakologiczną tylko średnią obliczoną dla x liczby pacjentów, narysuj sobie krzywa Gaussa i zobacz co jest średnią i jakie masz skrajności. Sporo osób znajdzie się w tym środku, ale znajdą się tacy o skrajnie różnych czasach metabolizmu danej substancji.


Zmieniony przez - Wojmir w dniu 2018-12-04 20:03:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium