SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6125276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jakkolwiek by to nie zabrzamilo daj znac jak cos ciekawego sie wydarzy po takim zabiegu.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
miczelx
Jakkolwiek by to nie zabrzamilo daj znac jak cos ciekawego sie wydarzy po takim zabiegu.


Spoko jak zmienie kat. wagowa na zawodach to bede wiedział dzieki komu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
SalvatoreLucania
Ja od lat przy 6-7 posiłkach ed zawsze mniej wiecej przy takiej samej diecie: piersi, wołowina, wieprza troche, ryze o niskim ig, makaron durum, pomidory, oliwa, lniany i kilka lat mam non stop katar a jak szybko jem to jak skint73 pisze i leci woda z nosa i kicham tyle ze nie az tyle razy. Robiłem testy na alergie pokarmowa i wyszło ze wsio ok i konowal mowil zebym sie oczyścił bo mam jelita zasyfione. Co ma jedno do drugiego nie wiem? Tyle :)



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-21 21:29:51


Zbadaj poziom mocznika we krwi,obstawiam zakwaszenie organizmu i tym samym poczatek grzybicy

Na wlasna reke nie ma szans wyplukac porzadnie wszystkiego z jelit ->osobiscie jestem po dehelmintyzacji ale to 2 tygodnie wyciete z zyciorysu a to co z czlowieka wychodzi to ogolnie masakra...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja przy pokarmowce mialem biegunki i place czerwone jak luszczyca na ciele. Okazalo sie ze wszystko przeszlo po odstawieniu wolowiny garmazeryjnej z lidla ktora pasla mnie zona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363933 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667593
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
SalvatoreLucania
Co jaki czas uzywasz Krzykacz? i ile syfu schodzi na oko no moze w gramach/kg bardziej ??? :)



2x do roku.


miczelx
Nie licz za bardzo na utrate kilogramow, no chyba ze faktycznie nosisz jakies kamienie kalowe czy konkretne zlogi,
Ja mialem taka ciaze spozywcza ze wystawala bardziej niz klata, bylem przekonany ze ze 3kg sie pozbede, wypilem 5L fortransa i nic przeczycislo, trawo to niemal caly dzien, nic nie ubylo, widocznie nic tam nie ma.



Dokładnie. Ja nie robię tego żeby stracić kg, a jedynie w celach czysto przeczyszczających. Nawet chyba nigdy nie stawałem na wadze po takim zabiegu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A ja znów gdyby nie lewatywa przed jednym ze startów to wyszedłbym chyba w kat 100+
Niestety była to moja wina ale się tym uratowałem. Siedziało we mnie prawie 4kg.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Ładnie Karp 4kg
Chłopczyk czy dziewczynka %)

Skint jaki lab oxy?


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2017-01-22 10:12:47

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Żeby nie czyszczenie kich, to ja na żadnych zawodach w klasyka bym się nie wbił Dużo metod próbowałem, imo najlepiej czyści właśnie citra fleet albo gorzka sól. Po fortransie sama woda mi z dupy leciała, a lewatywa dużo mniej dawała - tak jak wyżej, tylko końcowy odcinek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
jak się stosuje sól?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium