SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143105

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
Odnośnie oddawania krwi udajesz się do dowolnego punktu krwiodawstwa u Ciebie w mieście i tak co 2 miesiące możesz regularnie chodzić i oddawać. Do tego nie jest potrzebne ubezpieczenie w NFZ co do reszty niech wypowiedzą się fachowcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja oddaję na tyle często na ile mogę bo bold leci już pół roku. Jeśli dobrze pamiętam to 4 x w roku można oddać. A Acard do boldka to jest jak reanimowanie trupa

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
też lecę bolda i o ile nie czuję by samo z siebie mi ręce drętwiały, ale jak położę się na ręce to po prostu leżąc na przedramieniu znacznie szybciej czuję, że mi drętwieje, nie wiem, może to ciśnienie, ale krew lecę oddać w następnym tygodniu

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
upuszczanie krwi ze wzgledu na to, ze leci boldenon to dla mnie kompletna bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
uzasadnij? jak siadają badania krwi i krew jest zagęszczona?


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-29 12:28:58

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
co oznacza siadaja badania krwi ? poza tym dretwienie konczyn, gesta krew itp. przypadlosci ktore czesto opisywane sa na forach nie sa wyznacznikiem, ze to wlasnie eq za to odpowiada ale to tak na marginesie

do leczenia zaburzen zwiazanych z gesta krwia uzywa sie innych metod, upuszczanie krwi to jakas komedia ...zreszta wiele jest tu zabawnych info. powielanych z gownianych opisow internetowcyh...milego upuszczania czy tam spuszczania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
osoby mające z tym problem chwalą sobie, że upuszczenie krwi pomogło więc coś musi w tym być, a oddanie krwi to nie skazanie się na kalectwo - coś dobrego można zrobić przy okazji :D może to centrum krwiodawstwa wciska wałki by ludzie chodzili LOL (abstrakcja)

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
podpialbym jeszcze pijawki bo tez chwalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
jak już się kujemy to zostańmy przy igłach :D

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Pijawkom stanowcze nie! Jeszcze wyssie taka całe saa z krwioobiegu i będzie lipa xD
To jaka profilaktyka przy boldku? Jedyne co znalazłem to właśnie acard i oddanie krwi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium