SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Panowie a jak jest z szkodliwością tego Menta ? Bo jak mocniejszy specyfik od trenu to pewnie coś za coś na co trzeba zwrócić uwagę ? Sajdy jak przy wszystkich nandro/progesterono podobnych ?

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Szkodliwy jak większość SAA , wiec trzeba wszystko z głowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
No i andro ma stężenie 50 mg @ ml i za tą cenę to wychodzi dość drogo :( przy takim stężeniu to przecież trzeba tego tłuc 50 mg ed i tak dawka w tygodniu wyjdzie 350 mg. Wszędzie na necie piszą że dawka od 300 do 600. Większość źródeł tak podaje niektóre nawet żeby walić tyle ile się waliło trenu acetatu. Także ciekawe jak efekty bo zbyt ekonomicznie to nie wychodzi :D do tego przynajmniej jakiś test 800+ tygodniowo profilaktyka, IA, cabaser, etc etc i wcale mało nie wyjdzie a jak ktoś sobie wrzuci jeszcze jakieś orale do tego plus heparegen i osłonki reszta to ja j**ie :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Dolozylbym do tego co wymieniles GH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Przy mojej wypłacie dokładam do tego zastawu gh i za 3 miesiące eksmisja bo nie ma za co za mieszkanie zapłacić heheheh :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Doping to nie tania sprawa wiadomo nie od dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Oczywiście że tak ale trzeba to robić z głową bo jak już tu kiedyś pisałem bez nazwisk ale znam gości co do dzisiaj płaca długi za starty w 2013 roku :D To jest sport który jako jedyny sam z siebie nie daje nic tylko trzeba kombinować na prawo i lewo żeby coś z tego mieć a i tak mają nieliczni a tysiące wydają tysiące na doping jedzenie etc :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pawel82
Połączyć można go z wieloma saa , kombinacji sporo...kolejna pokusa

Czego oczekiwać można po tym mencie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Panowie, sa w jakims temacie zdjecia gh imperial? Pytam bo mam porownanie zawartosci fiolki do gh andro. I w gh inperial jest jakby 2 razy mniej prochu niz w gh andro. Czy moze ktos mial podobne spostrzezenia, czy to wgl nie ma znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34966 Napisanych postów 89892 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940504
arci25
pawel82
Połączyć można go z wieloma saa , kombinacji sporo...kolejna pokusa

Czego oczekiwać można po tym mencie?

Nie biłem tego jeszcze więc wiem tyle co poczytałem o tym środku i co piszą na forum ale wiadomo że najlepiej sprawdzić na sobie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium