SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6142867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
skint73
skint73
Czy spalacze tłuszczu, te mocniejsze (nie będę wymieniał składu, bo z tymi składami i nazwami jest ciężki temat do ogarnięcia), mają/mogą mieć wpływ na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Mam na myśli termo typu: Inferno Amped, Dynamic ThermoCore


Ktoś, coś? Jakieś sprawdzone przez znajome?


Skint piszac skutecznosc rozumiem ze sa tylko dwie opcje czyli + lub - na tescie, mysle ze nie ma absolutnie zadnej mozliwosci zeby skorelowac uzywanie jakichs konkretnych spalaczy z niechciana ciaza, bo nawet jesli cos takiego mialo miejsc to beda to przypadki tak marginalne ze niewazne statystycznie, druga rzecz ze nie do sprawdzenia na necie , a osobiscie watpie zeby mialy negatywny wplyw na skutecznosc antykoncepcji

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Siemano, od kilku dni przymierzalem sie do extreme redukcji, po 4 miesiacach OFF od silowni i SAA no i tu nagle taka wycieczka mnie spotkala na drugi koniec swiata, kilka dni na kilku puszkach tunczyka, troche chleba i jakies pasztety slodycze gowna, wykorzystac te kilka dni i podjadac tylko tune jak juz mocno przycisnie glod, a jak wroce to juz wejscia na dobra dietke ? Kilka dni temu pierwszy strzal testa wlecial.

Rozchodzi sie o to czy duzo miesa zleci po takim adwencie Bo jesli tak, to dobije kcal czekaolada czy pasztetowa hehe

EDIT: Fatu sporo do zrzucenia, a ja niecierpliwy jestem, t3 75mcg i clen 120mcg tez juz ze mna sa ;) A ruszu tez troche mam i maaaalo snu


Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2016-01-22 20:43:10

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29680 Napisanych postów 63041 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902999
pilnuj bialka a reszte kcal dobijaj z czegokolwiek ale im zdrowsze tym lepiej. zabierzesz sie za sprawe na powaznie jak juz mozliwosci beda pelne. bo bez sensu towar marnowac.test sie akurat wkreci i bedziesz lecial.


4 miechy bylo off od silki wiec jeszcze kilka dni roznicy nie zrobi.



Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2016-01-22 21:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jak bedzie bialka tyle ile trzeba to zadnych wiecej kalorii nie potrzeba w te dni, gorzej ze pewnie nie bedziesz mogl trenowac.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
No ale nawet jak tego bialka bedzie tam ze 100g dziennie, to w moim przypadku jest teraz priorytet zrzuta fatu, ponad 25% bedzie,qrfa tych teorii tyle jest, ze pierw leci mieso pozniej tluszcz, i czlek nie wie co w takich przypadkach robic :( Jakby mi z tego bebzona spadlo ze 3 cm to moge w ogole nie zjesc, a mase miesiowa to pewnie odrobie w moment, tyle lat w temacie i takie rozkminy

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
No wlasnie o tym mowie, skoro priorytetem jest zbicie fatu to bialko musi byc na odpowiednim poziomie zeby restrykcje kalorycznie nie uszczuplaly masy miesniowej, 100g to za malo jezeli generalna pula kalorii bedzie niska, ale chyba troche bez sensu gadamy skoro dieta ma byc nieprzewidywalna i planujesz batoniki jesc w tym czasie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Nie. nie. nie planuje, napisalem jedynie, ze mam dostep, kilka lat wstecz to bylaby podstawa bo przeciez 'masa mi spadnie' hehe. Czyli jezeli bialka nie bedzie tego chociazby 200g dziennie to i tluszcz nie bedzie lecial jak powinien ? I ogolnie kupa z takiego doswiadczenia ? WPC sie nada ?

Maltodektryne jeszcze znalazlem, wrzucac po treningu z jakims wpc/twarogiem ? Czy odpuscic wegle i tluszcze, to tylko kilka dni, a eksperymenty lubie heh


Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2016-01-23 10:42:21

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
miczelX: A tak na OFF, to posluchajac Twoich rad odnosnie potomka po 3 latach ON, system HCG + HMG spisal doskonale, dziekuje wielkie ;)

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
miczelx
skint73
skint73
Czy spalacze tłuszczu, te mocniejsze (nie będę wymieniał składu, bo z tymi składami i nazwami jest ciężki temat do ogarnięcia), mają/mogą mieć wpływ na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Mam na myśli termo typu: Inferno Amped, Dynamic ThermoCore


Ktoś, coś? Jakieś sprawdzone przez znajome?


Skint piszac skutecznosc rozumiem ze sa tylko dwie opcje czyli + lub - na tescie, mysle ze nie ma absolutnie zadnej mozliwosci zeby skorelowac uzywanie jakichs konkretnych spalaczy z niechciana ciaza, bo nawet jesli cos takiego mialo miejsc to beda to przypadki tak marginalne ze niewazne statystycznie, druga rzecz ze nie do sprawdzenia na necie , a osobiscie watpie zeby mialy negatywny wplyw na skutecznosc antykoncepcji



Dziękuję bardzo za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
SpAiro_, powiem tak. Wg mnie, te parę dni naprawdę nic nie zaszkodzi. Wrócisz do normalnego funkcjonowania, to rozpoczniesz konkretne redu. Na początku listopada zerwałem piersiowy i uwierz mi, prze kilka tyg nie ćwiczyłem, jadłem byle co i byle ile. Efekt lekkiej załamki - ciężko było się zmotywować do czegokolwiek po czymś takim.

Po paru tyg kopnąłem się mocno w tyłek i rozplanowałem na nowo trening (w miarę możliwości) i dietę.

Reasumując: po tych paru, 3-4 tyg bidy, nie zaobserwowałem znacznych szkód w wielkości (przybyło tłuszczu, fakt) mięśni, co teraz szybko nadrabiam i jestem naprawdę zdumiony efektami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium