SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6124926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Prolaktyna wywalona 24 norma do 15. Leci sam prop 350ew.
Jak dawkować bromo ? miał być cabaser ale lipa z dostępnością :(
Dodam że chce wejść npp, wrzucić dopiero jak zbiję prolaktyne czy mogę zaczać podjadać bromo i wejść od razu na npp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Jak często robicie ładowania przy zbilansowanej lo-carb lub carb-rotacyjnej? Raz na dwa tyg, czy jakoś "kiedy mi się zachce"? Teraz moda na VLCD więc pewnie trochę poczekam na odpowiedź ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
U mnie, niezależnie czy to LC czy VLCD to po pewnym czasie organizm sam zaczyna się domagać. Z tego co zaobserwowałem to na "0 węgli" włącza mi się to po ok 3-4 tygodniach (teraz po 3), na LC częściej czuję taką potrzebę ale staram się nie częściej niż co 2 tygodnie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Panowie, po ilu mniej więcej tyg. metki zauważacie, że dłuższe branie nie ma sensu ze względu na ustające działanie/stagnacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47624
KoliF
Prolaktyna wywalona 24 norma do 15. Leci sam prop 350ew.
Jak dawkować bromo ? miał być cabaser ale lipa z dostępnością :(
Dodam że chce wejść npp, wrzucić dopiero jak zbiję prolaktyne czy mogę zaczać podjadać bromo i wejść od razu na npp ?


Przez pierwsze kilka dni zacznij od 1/4 tab, póniej daj 0,5 przez tydzien i powtorz badania

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Dziś zacznę, mogę id jutra npp wrzucić ? Za nim się rozkreci prolaktyna powinna spać ? Poczekać jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Ja bym zbił najpierw, a potem dopiero wchodził

Rorek, myślę, że 7-8 tyg na mecie to najlepsza długość, ja tak robię i za każdym razem jeszcze w tym 7-8 tyg czuję działanie

Asp.net ja aktualnie jestem na 2-2,5 g węgli i co niedzielę mam cheat day. Z tym, że u mnie nie jest to jakaś redukcja, a jedynie przygotowanie bf-u do wejścia na prop i tren. W każdym razie efekty są, w 3 tyg 4 kg w dół, nabicie niezłe, kable są takie jak nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
skint, pewnie możliwe, ze nawet jakbyś dłużej ciągnął to działanie by nie znikło... chociażby patrząc na to, jak wyglądała sprawa dbolu w latach 60-80, gdzie ładowało się go nie rzadko cały rok

Tylko sporo osób pisze, że meta max 4 tyg. bo po tym czasie działanie słabnie/staje i że ten środek nadaje się tylko jako kick starter...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Bzdura z tymi 4 tyg. Tez oczywiście tak kiedyś myślałem, do momentu kiedy sam zdecydowałem się polecieć 7 tyg na mecie. Nawet bez podbijania dawki czuć wciąż działanie. Dodam, że już od jakiegoś czasu nie stosuję żadnych osłonek i jak na razie wyniki badań bardzo ok. Z tym, że dawki niewielkie 30-40 mg ed max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Czyli stary, poczciwy dbol jednak zawsze działa. Tym bardziej jak w środku jest meta, a nie jakieś g**** Meta z Alphy czy Tajskie serduszka, a niewiadomego pochodzenia tableki z piwnicznych labów - można poczuć różnicę :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium