SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
w ulotce od novothyralu (t3+t4) nie ma wspomniane o krwotokach.. poza tym jestem chyba juz 3ci miesiac na t3 i nie pojawialy mi sie takie objawy, raczej krew mi leciala przez oslabienie w czasie choroby lub przy innych anabolach ale tego troche walilem wiec wątpie ze t3 ma na to wplyw. jedyne co to bole glowy kolatanie serca nadmierne pocenie utrata wagi. tak napisali w ulotce, wiec stosunkowo malo i nie winiłbym o to t3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pany, proszę o pomoc, są jakieś skuteczne leki bez recepty na zwiększenie apetytu, bo już nie mam siły wciskać tego jedzenia, a jeszcze do końca masy około 2miechy, a jest ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Jest taki suplement diety z np treca - dibencozide a moja siostrzenica jak neimaiła apetytu dawaliśmy jej apetizer :D taki syropek dla dzieci i odziwo działał

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
a ja mam takie pytanie jak bym chciał zrobić kikstart z propka 1-3 100mg e2d do enana załóżmy 400mg/week to poprostu startuje równo w ustalonych dawkach enana i jak odstawie propka nie bedzie jakiś tam większych wahań stężeń teścia? czy przez te 3tyg obniża sie tego enana? ale potem znów jak się wejdzie na założone dawki trzeba będzie czekać żeby się pełne stężenie rozkręciło. Jak uważacie jak zazwyczaj robicie?

Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2015-01-01 23:44:15

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Zacznij od kicka z propa przez 3 tyg i w tym czasie daj enan 200 mg ew, po skończeniu propa wejdź na ustaloną dawkę enana. Tak będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
co powiecie na temat wibrotreningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
skint73
Zacznij od kicka z propa przez 3 tyg i w tym czasie daj enan 200 mg ew, po skończeniu propa wejdź na ustaloną dawkę enana. Tak będzie dobrze

...dzieki

i odrazu jeszcze jedno pytanie lecytyna sojowa gryzie się z saa? Czy to inne substancje w soi odpowiedzialne są za "tłumienie" teścia u faceta?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
lecytyna jest bardzo ok.
ja zawsze podjadam z 10 gr dzienni jak lece na oralach z grupa 17 alfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
osłonki potrzebne są tylko do orali meta\wino czy do enana\bolda też by się przydało ze dwie tab jakiegoś eseliv podjadać czy oszczędzać kasę? lecytyna i tak będzie leciała

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Testosteron ma nikły wpływ na enzymy wątrobowe, tak samo bold. Z iniekcyjnych tylko tren wpływa na wątrobę.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2015-01-02 14:51:40

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium