SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6137191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
ja je wlasnie biore tylko do siadow bo mam problem z kostka I musze podstawki dawac zeby jej nie obciazac (przodu kostki) Przemo do wycisku na platformie moga tez byc? chodzi mi o suwnice, bo tez lekko czuje I mysle ze by pomogly.



Zmieniony przez - Sono Tutti w dniu 14/07/2017 06:17:33

Zmieniony przez - Sono Tutti w dniu 14/07/2017 06:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Znaczy do siadów napisałem troche skrótowo - nadają się do wszystkich ćwiczeń na czwórki, czyli tam, gdzie przydaje się podbita pięta. Więc suwnica też, jak najbardziej. Ale są i artyści, którzy MC w nich robią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
prz1993
Ale to są buty TYLKO do przysiadów, cały trening w nich robić to głupota.

Takem czuł. Ale jak kiedyś bd bogaty to zainwestuje


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2017-07-14 07:22:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
BigMen
Jesli chodzi o buty to smialo polecam te: http://www.adidas.pl/buty-springblade-solyce-shoes/AQ7930.html jest inny kolor za 370 zl widze a te tez w niezlej cenie. Jesli chodzi o trening to powiem szczerze ze w lepszych jeszcze nie bylo mi dane trenowac. Nie wiem jak sprawdza sie przy duzych ciezarach ale przy normalnych sa super. Nie czuc zmeczenia stopy. Odnosimy wrazenie jak bysmy nie stali stopa na ziemi. Maja swietna amortyzacje.


Te buty zaś w mojej ocenie nadają się co najwyżej na ustawkę z sebixami. ŻADNE buty do biegania nie nadają się do treningu siłowego.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Trampki np. Converse są bardzo dobre.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
SalvatoreLucania
Az za dobra
Łykałbym te pomarańczowe ale cos za tanio mi to wychodzi i smierdzi wąłkiem.


Jak oficjalny sklep Adidasa śmierdzi Ci wałkiem to dla mnie już żadna Twoja opinie nie jest wiarygodna. Tyle w temacie.

A to moje wałowane Powerlifty 3 z tej strony za 200zł.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Panowie , tez macie problem z nadmiernym owlosieniem? Wszedzie doslownie czarne klaki mi rosna, przod ,barki maszynka 2x w tyg musze leciec ale plecy lipa, pasta cukrowa czy wosk super ale wysyfia mnie po nim, jakies pomysly? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Haha Karpiu idealnie w sedno. Też miałem ładne Undery i się cieszyłem że są ładne. Po przerzuceniu się na matcony 2 różnica jednak ogromna. Są buty do biegania i buty do treningu, to troche tak jakbyś chciał biegać w powerlifterach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Panowie kto bedzie nosil 3 pary butow na trening? Wybiera sie to co najbardziej odpowiada. Ja duzo trenuje typowo sprawnosciowe treningi takie jak cross czy drazki. Ciezary sa na dalszym planie. Probowalem trenowac w butach treningowych i jak dla mnie podeszwa jest stanowczo za sztywna i twarda gdzie szybko odczuwam zmeczenie stopy. Do tego po treningu duzo biegam i nie wyobrazam sobie zmieniac buty na kolejne. Buty do biegania nadaja sie do wszystkiego tka smao jak buty powerliftowe z tym ze do jednego lepiej a innego gorzej. Nie nadaja sie do treningu to klapki czy sandaly choc ludzie tez w nich cwicza. Wrzucajac tez wszystkie buty do biegania w jeden wor popelniasz blad poniewaz roznice miedzy nimi sa kolosalne. Pobiegniesz w kazdych ale amortyzacja zupelnie inna. Butow przerobilem juz dziesiatki wiec wiem co mowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Buty do biegania nijak nie nadają się do treningu siłowego. A przeszkadza własnie ta wspaniała amortyzacja, która nijak ma się do stabilizacji - niezbędnej przy ćwiczeniach siłowych. Mógłbyś przerobić nawet i setki butów a i tak nie zgodzę się z Twoim zdaniem.


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2017-07-14 10:27:54

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium