SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6140022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Macie problem z tym boldem środek mało co warty przy BB ,jest masa środków lepszych/tańszych/efektywniejszych/z mniejszą ilością skutków ubocznych


Nie mam problemu z Boldenonem tylko wyjaśniłem koledze że źle zinterpretowal/przetłumaczył badanie na innej formie środka i tyle :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Panowie po jakim czasie czujecie sajdy na dece? Leci Pblab i zamiast libido spaść po 5tyg jest wręcz odwrotnie i zastanawiam się czy tam nie ma zamiast deki testa... Chyba trzeba prolke zbadać.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699876
A to trzeba czuć sajdy ? To żaden wyznacznik , tak samo jak poziom prolki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
robertjudi
Panowie po jakim czasie czujecie sajdy na dece? Leci Pblab i zamiast libido spaść po 5tyg jest wręcz odwrotnie i zastanawiam się czy tam nie ma zamiast deki testa... Chyba trzeba prolke zbadać.


Spokojnie wszystko jest ok masz dece, u mnie jest to samo, przez pierwszych kilka, kilkanaście tyg libido szaleje, problemy z utrzymaniem wzwodu pojawiaja się u mnie po ponad 14 tyg na dece no i libido też slabnie i to bez względu na to czy prolka zbita czy nie
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
flex1976
A to trzeba czuć sajdy ? To żaden wyznacznik , tak samo jak poziom prolki


Czyli można się czuć normalnie po prostu?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699876
Jasne że tak, to akurat sprawa indywidualna. Tak samo jak z trenem. Jedni narzekają na jakieś dziwne Sajdy a inni czuję się wręcz rewelacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
flex1976
Jasne że tak, to akurat sprawa indywidualna. Tak samo jak z trenem. Jedni narzekają na jakieś dziwne Sajdy a inni czuję się wręcz rewelacyjnie


Właśnie jak dalej tak będę znosił deke to skuszę się na trena bo zawsze się cykałem xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Teraz co drugi temat to bold i jego wpływ na estro , kiedys wszyscy wbijali i nie marudzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
e-lite i nawet nie slyszeli o estro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Panowie kuzyn bije samego teścia 500 week 3 miesiąc. Teść ponad 4xnorma estro górna granica i juz 2x mu prolke wywaliło...

kaczo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium