SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
Dokladnie chyba spbie wkrecasz,po 3dniach i to susty


po 3 strzalach a nie dniach jak wali jeden tyg to czemu mial by nie czuc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
BigYorkie1488
kamilplnk
Dokladnie chyba spbie wkrecasz,po 3dniach i to susty


po 3 strzalach a nie dniach jak wali jeden tyg to czemu mial by nie czuc ?


Bije co 5 dni ,dzisiaj leci czwarta lotka. Leżę w łóżku jakiś przestraszony ,może za dużo myślę że coś będzie nie halo, lub któryś hormon daje taki skutek dlatego pytam Was bo swoje już wbiliscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
limafne
BigYorkie1488
kamilplnk
Dokladnie chyba spbie wkrecasz,po 3dniach i to susty


po 3 strzalach a nie dniach jak wali jeden tyg to czemu mial by nie czuc ?


Bije co 5 dni ,dzisiaj leci czwarta lotka. Leżę w łóżku jakiś przestraszony ,może za dużo myślę że coś będzie nie halo, lub któryś hormon daje taki skutek dlatego pytam Was bo swoje już wbiliscie
wiem chodzilo mi po 3strzalach co i tak przy suscie wydaje mi sie malo realne choc moze jesli jakis hormon wystrzelony to moze i tak byc trzeba by zrobic badania
Choc jesli autor lezy przestraszony bo spac nie moze to moze saa nie dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
limafne
BigYorkie1488
kamilplnk
Dokladnie chyba spbie wkrecasz,po 3dniach i to susty


po 3 strzalach a nie dniach jak wali jeden tyg to czemu mial by nie czuc ?


Bije co 5 dni ,dzisiaj leci czwarta lotka. Leżę w łóżku jakiś przestraszony ,może za dużo myślę że coś będzie nie halo, lub któryś hormon daje taki skutek dlatego pytam Was bo swoje już wbiliscie


moze susta Ci nie sluzy zmien estr, biles juz kiedys ? czy to pierwszy raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Wkreca sobie i tyle. Ja bym proponował odstawić całkowicie jak są takie jazdy. Zaraz nawet 100mg week po tygodniu będzie wprowadzać w depresję...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
To mój drugi cykl i wtedy też startowalem od susty , mam cypio jeszcze ,może sprubuje zmienić chociaż szkoda bo już pompa na treningu nieziemska po tej suscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Najlepiej załóż temat z ankieta to może coś się więcej dowiemy. Zrób badania i będziesz pewien, Chociaż ja myślę, że psycha robi swoje. Nawet 3 tyg nie bijesz i już taka pompe czuć?



Zmieniony przez - kaczo w dniu 2018-04-03 10:09:17

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2018-04-03 10:11:13

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16578
limafne
To mój drugi cykl i wtedy też startowalem od susty , mam cypio jeszcze ,może sprubuje zmienić chociaż szkoda bo już pompa na treningu nieziemska po tej suscie


Na 99% stawiam na wywalone estro i prolke. Mialem to samo jak zaczynalrm z enanem po paru lotkach. Do tego opuszczony wzrok przekonanie ze każdy patrzy na mnie tylko itd. Takie jazdy. Po badaniach estro 3 x norma prolka 2 x norma. Pozbijalem i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
mefiu1
limafne
To mój drugi cykl i wtedy też startowalem od susty , mam cypio jeszcze ,może sprubuje zmienić chociaż szkoda bo już pompa na treningu nieziemska po tej suscie


Na 99% stawiam na wywalone estro i prolke. Mialem to samo jak zaczynalrm z enanem po paru lotkach. Do tego opuszczony wzrok przekonanie ze każdy patrzy na mnie tylko itd. Takie jazdy. Po badaniach estro 3 x norma prolka 2 x norma. Pozbijalem i jest git

Niezle macie jazdy ja ani na estro 4x norma ani na prl 2x norma czegos takiego nie mialem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Panowie nie wiem co wy w życiu za imprezy przeżyliście i na czym ale takich jazd po testosteronie to spodziewał bym się tylko w filmach,

wiadomo mocno podbite estro robi swoje no ale nie aż tak, miewalem normę przekroczona 5x ale poza ogólnym złym nastawieniem to takich jazd z głową nie zanotowałem,

myślę że samo słowo sterydy, wbijam je a przecież to takie smiercionosne zło, robi swoje w waszych głowach
4

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium