SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Karpiu w Lubinie tniesz tam gdzie ja?
Narkoza nie taka straszna wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
Dobrze wiedzieć, będzie trzeba się chyba zapisać na zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ja miałem wycinane tluszczaki i też miejscowe nie wyobrażam se intuicji itp uff aż mnie ciary przechodzą

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
ziki2000

Prolaktyna potrzebna do wielu waznych czynności ? chyba u kobiet, u facetów jest całkowicie zbędna , wystarczy poczytac badania na jej temat...co do prolki ja sam mam zbita do zera wiekszośc roku bo leci prawie cały czas cabaser 1mg ew i raczej nie widze mozliwości pogorszenia samopoczucia a predzej podbicia dopaminy itd...a więc chyba preoblem u Ciebie tkwi gdzies ingdziej a nie w prolce...



U mnie jak powyzej u Makłowicza zerowa prolaktyna = zombie mode.
Nikt mi nie wmowi ze to od innego hormonu i ze prolka bedaca w normie nie jest nam facetom potrzebna bo majac badania przed soba gdzie wsio jest w normie od estradiolu, przez progesteron, próby wątrobowe, wyniki nerek, tarczyca itd i tylko prolke za bardzo zbiłem w okolice zera i zauwazylem:
-libido padlo do zera
-brak jakichkolwiek checi do czegokolwiek, najlepiej to bym przeleżał cały dzien, moze nie depresja ale cos jak apatia
-obolaly jakis caly chodzilem, zwroty bóle glowy
-ogólne zmeczenie
-lęki i niepokój, rozdraznienie

Tutaj tez masz jakies badania na ten temat jakich ostatnio pełno sie pojawia i juz zupełnie inne jest podejscie do tematu niz Jeszce 10 lat temu.

http://rodzina.siostraania.pl/poziom-prolaktyny-wplywa-na-libido-u-mezczyzn/

http://krolowa-superstar.blog.pl/2013/11/23/meskie-problemy-z-seksem-wyniakaja-z-niskiego-poziomu-prolaktyny/

Dodaje na koniec ze to tylko sa moje notowane wczesniej obserwacje i z wlasnego doświadczenia wole prolaktyne miec lekko powyej normy niz w okolicach zera.

A co do dopaminy to racja ale nie az na takiej zasadzie jak myslisz ze uwalisz prolke do 0 i dopamina bedzie tryskać z Ciebie na okolo. Prolka u męzczyzn ma swoje normy i w nich musi sie miescic a jesli masz wszystkie hormony poukladane to nawet przy dolnej granicy normy prolaktyny bedziesz mial wyrzut dopaminy na podobnym poziomie.

A po bzykaniu jak masz? Nie chodzisz godzine zakrecony, spiący itd? Bo dopamina spada na łeb i szyje a prolaktyna wypiernicza w kosmos,




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-03-24 08:57:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Tez mam mega jazdy jak zbije za bardzo prolke, depra, skręty bebechów jak przy oralach, brak motywacji na trening, apetyt tez leży. Nawet pare tyg temu w tym temacie pisałem jak na szybko ja podbić, u Mnie pomogło 1g deki wbite wieczorem przed snem, rano już normalnie funkcjonowałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
borocek nie zamieszczaj takich treści

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
patryk173
Karpiu w Lubinie tniesz tam gdzie ja?
Narkoza nie taka straszna wcale


Nie, w Łodzi ogarnąłem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
SalvatoreLucania
ziki2000

Prolaktyna potrzebna do wielu waznych czynności ? chyba u kobiet, u facetów jest całkowicie zbędna , wystarczy poczytac badania na jej temat...co do prolki ja sam mam zbita do zera wiekszośc roku bo leci prawie cały czas cabaser 1mg ew i raczej nie widze mozliwości pogorszenia samopoczucia a predzej podbicia dopaminy itd...a więc chyba preoblem u Ciebie tkwi gdzies ingdziej a nie w prolce...



U mnie jak powyzej u Makłowicza zerowa prolaktyna = zombie mode.
Nikt mi nie wmowi ze to od innego hormonu i ze prolka bedaca w normie nie jest nam facetom potrzebna bo majac badania przed soba gdzie wsio jest w normie od estradiolu, przez progesteron, próby wątrobowe, wyniki nerek, tarczyca itd i tylko prolke za bardzo zbiłem w okolice zera i zauwazylem:
-libido padlo do zera
-brak jakichkolwiek checi do czegokolwiek, najlepiej to bym przeleżał cały dzien, moze nie depresja ale cos jak apatia
-obolaly jakis caly chodzilem, zwroty bóle glowy
-ogólne zmeczenie
-lęki i niepokój, rozdraznienie

Tutaj tez masz jakies badania na ten temat jakich ostatnio pełno sie pojawia i juz zupełnie inne jest podejscie do tematu niz Jeszce 10 lat temu.

http://rodzina.siostraania.pl/poziom-prolaktyny-wplywa-na-libido-u-mezczyzn/

http://krolowa-superstar.blog.pl/2013/11/23/meskie-problemy-z-seksem-wyniakaja-z-niskiego-poziomu-prolaktyny/

Dodaje na koniec ze to tylko sa moje notowane wczesniej obserwacje i z wlasnego doświadczenia wole prolaktyne miec lekko powyej normy niz w okolicach zera.

A co do dopaminy to racja ale nie az na takiej zasadzie jak myslisz ze uwalisz prolke do 0 i dopamina bedzie tryskać z Ciebie na okolo. Prolka u męzczyzn ma swoje normy i w nich musi sie miescic a jesli masz wszystkie hormony poukladane to nawet przy dolnej granicy normy prolaktyny bedziesz mial wyrzut dopaminy na podobnym poziomie.

A po bzykaniu jak masz? Nie chodzisz godzine zakrecony, spiący itd? Bo dopamina spada na łeb i szyje a prolaktyna wypiernicza w kosmos,





Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-03-24 08:57:22


"W innym badaniu zaobserwowano, że u mężczyzn z wysokim poziomem prolaktyny podczas oglądania erotycznych zdjęć silniej reagował obszar mózgu związany z seksualnym pobudzeniem"

Ciekawe...sam zauważyłem że u mnie zbicie prolki sprawdza się dobrze ale jak widac każdy orgniamz ma inaczej bo jak wiadomo prolka zawsze była kojarzona z laktacją u kobiet albo jej zbijanie bylo żeby kobieta mogła zajśc w ciąże, wszędzie pisano że u facetów prolka zbedna ale jak widac wszystko sie zmienia, teraz i tak odstawiam cabaser bo za miesiąc schodze z trena i zobaczymy jak będzie :)

Co do sexu to po bzykaniu jest normalnie tzn nie chodze spiący :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
ziki2000
"W innym badaniu zaobserwowano, że u mężczyzn z wysokim poziomem prolaktyny podczas oglądania erotycznych zdjęć silniej reagował obszar mózgu związany z seksualnym pobudzeniem"

Ciekawe...sam zauważyłem że u mnie zbicie prolki sprawdza się dobrze ale jak widac każdy orgniamz ma inaczej bo jak wiadomo prolka zawsze była kojarzona z laktacją u kobiet albo jej zbijanie bylo żeby kobieta mogła zajśc w ciąże, wszędzie pisano że u facetów prolka zbedna ale jak widac wszystko sie zmienia, teraz i tak odstawiam cabaser bo za miesiąc schodze z trena i zobaczymy jak będzie :)

Co do sexu to po bzykaniu jest normalnie tzn nie chodze spiący :)


Ja po orgazmie to jak mnie zona z łózka nie zwali to zaraz zasypiam i musze kawulca czy energetyka walnac zeby nie zasnac ale jak widac dowodzi to tylko temu ze trzymam prolke dosc wysoko i po spuscie nastepuje natychmiastowy wyrzut jeszcze wiekszej ilosci prolaktyny i jednoczesnie spada dopamina i nie mam na nic ochoty tym bardziej powtarzac numerka
U Ciebie moze to nie wystepowac tzn wystepuje to zjawisko jak u kazdego samca ale pewnie zalezne jest od ilosci danych hormonów czy neuroprzekazników i od przyjmowanych saa.
IMO nie odczuwasz znudzenia kobieta, zamulenia, ospania itd bo trzymasz prolke bardzio nisko wiec nawet jak Ci po sexie skoczy to nie na tyle zeby jak widac powodowac takie objawy jak u mnie.
Dokladnie kazdy jest inny. Ja na zerowej prolaktynie umieram doslownie jakbym tydzien tynk ze sciany wciagal i potem schodzil z tego
Ten wykres mowi wszystko:



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium