SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
lordknaga
dla mnie test C czy E to jest jedno i to samo ale jak mowie - dla mnie

zadnych badan nie mam zeby to poprzec hehe



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2/10/2018 9:56:57 PM



To samo u mnie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Panowie kiedy bedzie jakis test przedtreningowek ? Planuje ktos jakas zrzutke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
w przyszłym tyg może się coś ogarnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też czekam :) a tymczasem muszę nacieszyć się no xplode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
siema Panowie jak myslicie jak lece sobie trena e troszke a mialem wczesniej problemy z zoladkiem i teraz zaczal sie odzywam po 2 miesiacach ponad na cyklu to lepiej zrezygnowac z trena czy jak dodam cos na zoladek i jelita to mozna leciec dalej czy wystarczy, ze szame ogarne zeby nie jesc na miescie bo strasznie nie chce z niego schodzic a ostatnimmi czasy troche sobie pozwolilem na smieciowe zarcie dawkwa jest raczej kosmetyczna bo redukuje



Zmieniony przez - Podróżnik Marian w dniu 2018-02-11 11:36:27

Zmieniony przez - Podróżnik Marian w dniu 2018-02-11 11:48:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lodzianin1
w przyszłym tyg może się coś ogarnie


istnieje szansa wziac udzial jesli nie mieszkam w pl?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
Witam panowie pytanie do doświadczonych miał być standardowy cykl meta-cypio-wino ok 20 tyg, ale kusi mnie spróbować samego combo wino-meta ok 8 tyg. Jak się ma porównanie tych cykli czy w ogóle jest co porównywać na teściu mam spore problemy z syfami i szukam innych sposobów. Pzdr!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
możesz polecieć na meta + wino 20 tyg... 8 tyg.. w tych czasach to nie długo na takie combo myślę ze 12 yg.. można lecieć puls to łatwiejsze pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 62 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6145
winoz1$
możesz polecieć na meta + wino 20 tyg... 8 tyg.. w tych czasach to nie długo na takie combo myślę ze 12 yg.. można lecieć puls to łatwiejsze pct

kolego z tego co tu czytam to sam swoich hormonow nie potrafisz ogarnac, wiec nie doradzaj innym i daj wypowiedziec komus kyo moze miec pojecie w tej kwesti.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
winoz1$
możesz polecieć na meta + wino 20 tyg... 8 tyg.. w tych czasach to nie długo na takie combo myślę ze 12 yg.. można lecieć puls to łatwiejsze pct


Ale ty tak na poważnie, czy jaja sobie z nas robisz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium