SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94485 Napisanych postów 364410 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669049
Ja tam acard podjadam 75 mg dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mrWodoo
acard prozdrowotnie na bombie, jakie dawki? czym naturalnym mozna zastapic acard? bo tak bym wolal :P


Aleks pisal o jakims takim naturalnym srodku, mozesz zapytac co to bylo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
mrWodoo
acard prozdrowotnie na bombie, jakie dawki? czym naturalnym mozna zastapic acard? bo tak bym wolal :P


Ja uzywam salicortex

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
lodzianin1


to może stare wino ec ci zostawiła


Wino rzadko uzywalem
Najbardziej tesknie za propem virormone

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Franz1


.....lewy sutek coś dziwnie czuł, podczas ocierania o koszulkę i tak dalej, żadnych zmian, żadnych guzków, ale jest różnica jak nacisnę, w sensie w czuciu......


Np u mnie i kumpla z siłki to normalne na cyklach.U mnie, na dwóch cyklach identyczne uczucie a dawki szły inne. Suty wrażliwe cały cykl, a najmocniej przez pierwsze 5 tyg cyklu gdy estro wzrasta, ale suty miękkie, śladów gino brak. Ale też pamiętam, że się nakręcałem tu na forum za pierwszym razem


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-09-30 11:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 583
tak, na dwa rozbijam ampę hcg po 2500 co 2 dni.

Też na to liczę, nigdy nic nie było na wcześniejszych cyklach, nawet exe nie szło.

Starość może.

Słucham ballad ostatnio na jutubie i nabieram ochoty na romantyczne filmy, to hvj wie

i ostatnio podczas romantycznej nocy, takim pół flakiem kłułem, ale na siłce dobrze idzie, trudno, że impotencja

tak zrobię badania za niedługo. jeszcze przed hcg.

pod hcg wrzucę tabsa exe zamiast pół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Zrób badania, bo może to wynikać z bitej deki. Może podskoczył Ci poziom prolaktyny.

To słuchanie ballad i oglądanie romansów faktycznie niepokojące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mi jak prolkę wywaliło to miałem straszną fazę na słuchanie romantycznych piosenek tudzież blendów Chociaż na wysokim estro podobnie - bardziej uczuciowy jestem

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24395 Napisanych postów 68081 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537778
Chyba kazdy na wysokim e2 jest jak misio pysio
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
Jestem w trakcie odbloku 2 tydz planuje radykalnie zmienić diete z optymalnej na zbilansowaną oraz zmienić trening czy to dobry pomysł ze zmiane diety?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium