SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6143064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
Ja pierwsze 4 dni myślałem że zwariuje j/w weź ECA lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
DJ__
Z ości na żyłki to jest


Pokażesz efekty ocenimy kto miał rację
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 344 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3231
to juz wolalbym zjechac z wegli zarzucic propa i dodac wiecej aerobow i zjezdzac z kg :) a dla bardziej twardszych dodac tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
Zajechalem metabolizm krzykacz i po Heliosie idzie antek więcej wegli i aero z 30 na 50 min

Efekty narazie spoko 5cm zeszło na redu 1800kcal i kolejne 5cm na vlcd, kolejne 5cm to bym zszedł chyba na 1000kcal więc to nie ma sensu bo metabolizm kuleje i trzeba to naprawić . Oxa idzie z 50mg na 40 dochodzi antek 50/100/100/100 + 200g wegli i masło ozechowe, więcej aero i stop z redukcją na 2msc. Kończę Antka i podbijam oxe na 70mg . Kończę oxe poleci sam test 2msc z tą Deca 200mg koniec deki i tren . Ten cykl mam podzielony na kilka etapów Tak to już jest jak trzeba zrzucać ponad w10cm w pasie



Efekty ocenimy ale na koniec cyklu . Fotkę dopiero teraz cyknieta mam ile zejdzie w 2tyg na Heliosie. Cm też zmierzone.



Zmieniony przez - DJ__ w dniu 2016-01-31 11:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Przypominam, ze to nie temat do rospisywania pojedynczych cykli.

Jesli chodzi o metabolizm to nie wrzucales t3 ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 355 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6792
No było i jest cały czas 2 tab novo od samego początku i na redu i na vlcd które skończone bez ladowania. Pierwszy raz mam taką sytuację ale myślę że w 2 miesiąca sobie poradzę . Przystępuje z cięciem sadla już bo jest ok a dozuce troche muskli bo płaski jad deska bez dodawania grama tłuszczu . Odpoczne zregeneruje się wszystko wróci do normy a w wakacje chce zjechać do jedno cyfrowego %BF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
miczelx
Taa, dasz rady
clen juz masz ? jak nie to nie kupuj

Czemu clena nie kupować? Wyjaśnij mi.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dlatego ze wiekszosc srodkow sprzedawanych po nazwa clen to nie clen,
clenbuterol jest srodkiem bardzo slabo osiagalnym na dzien dzisiejszy,
pozatym jest duzo bardziej szkodliwy niz inne "spalacze" przy czym jest malo skuteczny

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Właśnie zauważyłem, że na przestrzeni paru ostatnich miesięcy clen ma kiepską "prasę". Z czego to wynika? Jakieś nowe badania, czy po prostu osobiste doświadczenia?

Sam muszę przyznać, że jeszcze rok temu bardzo mi clen podchodził, nie wahałem się żeby go stosować, a teraz od 9 miechów leży setka vermo w szafie i czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tu raczej problem ciagnie sie na przestrzeni ostatnich lat,
Prosty powod, produkcja clenbuterolu hcl w chinach jest surowo wzbroniona.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium