SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
reasumujac warty uwagi srodek czy lepiej ladowac w gh?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrWodoo
reasumujac warty uwagi srodek czy lepiej ladowac w gh?


reasumujac igf odpusc bo raz ze drogi a dwa ze praktycznie nie do dostania, jak sobie zamowisz z usa to za 1 fiolke zaplacisz jak za 20 imperiala :D a gh to jak masz dostep do apteki inaczej bym sobie mixem peptydow nie zawracal glowy sory ale takie sa realia... poczytaj jakie warunki musi miec fabryka ktora produkuje generyczne hgh i jakie sa koszta sam dojdziesz do wiosku ze to co oferuja chinole w cenach hurtowych to daje do myslenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Jak dla mnie nie warty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
BigYorkie1488
mrWodoo
reasumujac warty uwagi srodek czy lepiej ladowac w gh?


reasumujac igf odpusc bo raz ze drogi a dwa ze praktycznie nie do dostania, jak sobie zamowisz z usa to za 1 fiolke zaplacisz jak za 20 imperiala :D a gh to jak masz dostep do apteki inaczej bym sobie mixem peptydow nie zawracal glowy sory ale takie sa realia... poczytaj jakie warunki musi miec fabryka ktora produkuje generyczne hgh i jakie sa koszta sam dojdziesz do wiosku ze to co oferuja chinole w cenach hurtowych to daje do myslenia :)


Zobacz jakie muszą być warunki do produkcji omki A Czesiek jeden z drugim robią w piekarniku i działa ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
BigYorkie1488
mrWodoo
reasumujac warty uwagi srodek czy lepiej ladowac w gh?


reasumujac igf odpusc bo raz ze drogi a dwa ze praktycznie nie do dostania, jak sobie zamowisz z usa to za 1 fiolke zaplacisz jak za 20 imperiala :D a gh to jak masz dostep do apteki inaczej bym sobie mixem peptydow nie zawracal glowy sory ale takie sa realia... poczytaj jakie warunki musi miec fabryka ktora produkuje generyczne hgh i jakie sa koszta sam dojdziesz do wiosku ze to co oferuja chinole w cenach hurtowych to daje do myslenia :)


Zobacz jakie muszą być warunki do produkcji omki A Czesiek jeden z drugim robią w piekarniku i działa ^^


Poważnie ? czy sobie jaja robisz.... jeżeli naprawde myslisz ze saa i gh nie roznia sie w produkcji to ja Ci moge hormon zalatwic bardzo tanio i uwierz mi ze bedziez zadowolony :) a ja zarobie krocie robiac Cie w wała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Beke kręcę Mietek da radę nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
panowie, 4 jednostki dobrego chinczyka gh warto dzielic na rano i po treningu czy lepiej calosc z rana po wstaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1500
Co sądzicie o wrzucaniu 10mg (1 tabs) dziennie winstrolu w celu obniżenia shbg, w tle leci 500 enana tygodniowo ? Wiem,że lepiej w tym celu sprawdziłby się proviron ale nie mam chwilowo do niego dostępu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
szkoda kasy

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium