SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129616

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
marianzulek
Wszystko zalezy od farmaceuty. Spotkalem sie nawet ze mi strzykawek nie chcieki sprzedac i od cpunow naublizali


Nie wierze. Jak by mi z takim tekstem ktoś wyskoczył to bym tak zj..bał, że by sie poob...srywali tam. Kogo to obchodzi do czego komu strzykawki i jeszcze od ćpunów.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
marianzulek
Wszystko zalezy od farmaceuty. Spotkalem sie nawet ze mi strzykawek nie chcieki sprzedac i od cpunow naublizali


Jak by mnie trafiło to bym nie odpuścił tego tematu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
marianzulek
Wszystko zalezy od farmaceuty. Spotkalem sie nawet ze mi strzykawek nie chcieki sprzedac i od cpunow naublizali


Jak by mnie trafiło to bym nie odpuścił tego tematu
ja tak samo a jakby to byly czasy trenu...dzialoby sie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
pewnie kazdy przezyl jakas sytuacje ktora nie powinna sie wydarzyc a jednak sie wydarzyla, rozumiem sytacje jak sam widzialem stal przede mna nacpany typ chcial sprzet i sudafed a na ulicy za szyba czekal drugi z detergentem z biedry i pusta butelka po coli, to wiadomo po co im to i gosc nie sprzedal powiedzial ze sprzet da a sudafedu nie ma, ale przychodzi zdrowy gosc grzecznie dzien dobry prosze to czy to i jeszcze bedzie wysluchiwal moralow,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
poprostu poszedlem do drugiej, przeciez nie bede prosil zeby mi sprzedali. Ani strzepil jezyka, stara baba dala swoje swiadectwo i tym jaka wiedza dysponuje jako farmacuta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze można powiedzieć, że do nabijania tonerów do drukarki, czy nabojów do pióra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dajcie spokój, w większości krajów tak to wygląda w PL też. Celujcie w małe rodzinne apteki gdzie ojciec/matka prowadzi z synem/córką - osiedlowe, gdzieś na boku, nie sieciówki. Wchodzisz zagadujesz młody patrzy nie wie co zrobić woła starszego a z tym się przeważnie idzie dogadać, bo on wie że przetrwa tylko dzięki układom z klientami inaczej wciągnie go korpo. Oczywiście nie będzie sprzedawał wszystkiego jak leci bo sam poleci za jakieś rolki czy inne, ale jakieś pierdy gdzie decyduje tylko wola farm czy sprzeda czy nie sprzeda. Proste
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Może mieszkasz w jakieś małej mieścinie u mnie szanse minimalne i trzeba dobrze pogadać


miasteczko ponad 100 tys mieszkancow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lasican1
Według informacji w internecie I na stronie DOZ aqua pro inj 5ml jest na receptę


no to ja mam farta kupuje ja w sieciowej aptece bez recki ;] choc wiem ze w miescie sa apteki ktore wolaja recepte wiec to chyba bardziej zalezy od tego jaka pani magister stoi przy okienku niz od polityki apteki siecowej itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114013
Są jakieś przeciwwskazania do stosowania metforminy razem z np. prestarium, w ulotce jest tylko napisane,że może prowadzić do zmniejszenia stężenia glukozy ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium