SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6136327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
e-lite
Nie wyobrażam sobie większych dawek trena a jak 100 ed


No ja tez max 150mg ale e2d zawsze lecialem i bylo super ale myslalem ze 250mg ed w ostatnim tygodniu przed startem spowoduje susze ale spowodowalo zbiornik retencyjny i do tej pory problemy z prawa nerką Teraz lece tylko 30g bialka na posilek ale do kazdego poislku 2-3g past z Fitzolizyny i dodatkowo, pokrzywa, skrzyp, mnieszek z wywarów i zurawina sproszkowana 2 x ed ale leje jak kon po tym chociaz nera czasem zabaoli. Mam nadzieje ze to sie rozbuja wszystko i niebawem bede zwiekszal dawki bialka na posilek az do 50g...oby.



lordknaga
jaki ja tam wielki hehe, ja nigdy wiecej nie bralem testa jak 750week, tutaj czesto czytam co ludzie pisza i dla mnie to dawki kosmiczne a pozniej wrzucaja foty do tchcp albo galerii i sobie mysle ze poprostu beke kreca od listopada do stycznia mialem mostek cale 180mg enana na week i waga jak jadlem w miare mialem 123-5 a jal syfu duzo szlo to pod 130 dochodzilo, a mostek tez byl robiony po dlugiej bombie... i jak bym sie uparl i nie jadl , tydzien to moze bym troche pod 120 spadl... a tutaj czytam dzisiaj ze 350propa ew to nisko test to strach pomyslec jak jest srednio a wysoko to juz w ogole kosmos, pewnie z 3gramy


3g to nie wiem kto by to przerobil. Ja na 1,5g nie wyrabialem z Symexem i Hydrochlorotiazydem i z wlasnych obserwacji zauwazylem ze 1g czy 1,5g duzej róznicy nie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
A ja sie nie zastanawiam tylko wbijam. Jutro moze mnie rozjechac smieciarka i tyle bedzie z zastanawiania sie. Kilka dni temu smieciarka "rzucila" metra ode mnie worek smieci, z takim impetem ze bez zszywania by sie nie obeszlo raczej. Gdybym szedl troche wolniej dostalbym centralnie w czerep
Dzisiaj żyjesz, jutro gnijesz.



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-03-25 15:13:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Tutaj nie chodzi żyjesz czy umierasz ale o zdrowie , bo co to zażycie bez zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elit ale Ty schudłeś ostatnio taki nie wyraźny jesteś
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
SalvatoreLucania
e-lite
Nie wyobrażam sobie większych dawek trena a jak 100 ed


No ja tez max 150mg ale e2d zawsze lecialem i bylo super ale myslalem ze 250mg ed w ostatnim tygodniu przed startem spowoduje susze ale spowodowalo zbiornik retencyjny i do tej pory problemy z prawa nerką Teraz lece tylko 30g bialka na posilek ale do kazdego poislku 2-3g past z Fitzolizyny i dodatkowo, pokrzywa, skrzyp, mnieszek z wywarów i zurawina sproszkowana 2 x ed ale leje jak kon po tym chociaz nera czasem zabaoli. Mam nadzieje ze to sie rozbuja wszystko i niebawem bede zwiekszal dawki bialka na posilek az do 50g...oby.



lordknaga
jaki ja tam wielki hehe, ja nigdy wiecej nie bralem testa jak 750week, tutaj czesto czytam co ludzie pisza i dla mnie to dawki kosmiczne a pozniej wrzucaja foty do tchcp albo galerii i sobie mysle ze poprostu beke kreca od listopada do stycznia mialem mostek cale 180mg enana na week i waga jak jadlem w miare mialem 123-5 a jal syfu duzo szlo to pod 130 dochodzilo, a mostek tez byl robiony po dlugiej bombie... i jak bym sie uparl i nie jadl , tydzien to moze bym troche pod 120 spadl... a tutaj czytam dzisiaj ze 350propa ew to nisko test to strach pomyslec jak jest srednio a wysoko to juz w ogole kosmos, pewnie z 3gramy


3g to nie wiem kto by to przerobil. Ja na 1,5g nie wyrabialem z Symexem i Hydrochlorotiazydem i z wlasnych obserwacji zauwazylem ze 1g czy 1,5g duzej róznicy nie robi.


Ja dawałem cypio 1g ew...a teraz dodałem propa i leci 1,3g ew i róznicy nie czuje a więc mysle ze 2 gramy też przerobię a na serio dużo zaleyż od wielu innych czynników :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
A jak wygladasz, ile wazysz? Ja tez spokojnie przerabialem 1,5g dlugiego tescia i 1g deki ale szlo toz sporo gh, insuliny, jakis oral wiec nie narzekalem choc troche smalcu bylo przy 115kg ale mam 175cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
przy takim wzroscie z taka waga musisz srogo wygladac, ja sie zawsze boje wiece jak 750 , bo zaraz sie boje ze mi cisnienie wyj**ie a insa i gh to dla mnie czarna magia

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
przy dużej ilością testa ważne aby e2 nie dać wywalić w kosmos , ja rekord z 10 lat wstecz 7 amp cido week biłem i zero ia , samopoczucie było tragiczne
ciśnienie może nie kosmiczne bo 160/180 na 90-100 ale lipa ogólnie była z samopoczuciem
w zeszłym roku wskoczyłem na 1.5 gr na krótko i z symexem ciśnienie już nie wariowało bo 130 max 140 do przeżycia na bombie

nie toleruje tylko base , na 50 nandro,testa,trenu base i w podkładzie t400 2 ml week i 900 bolda week ciśnienie miałem 180-190 i leciało prestarium najmocniejsza dawka super środki ale chyba wystartowałem za grubo i już nie ten wiek
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Panowie ja sie chyba wypisuje stad bo cykl z moimi 300mg propionatu to smiech na sali max lexialo 900mg testa ale zbilem na 600mg bo nie wyrabialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
jako amatorzy nie ma sensu przekraczać tych 800-900 mg
dużo jeszcze zależy od tolerancji organizmu , bo tutaj też różnie bywa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium