SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6139324

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
ile tej mety dajesz i masz zdrową wątrobe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16579
30 mg. Przed cyklem badania wattoby w normie. Teraz 2 tydzien to pewnie juz alat i aspat wywalone choc nie badalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
mefiu1
Panowie jesli dostalem antybiotyk na zeba od dentysty a w tle leci metka to watroba to zniesie?



Dasz rade bez obaw

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Po którym środku wywala wyżej estro anastrozol czy tamox.. podskoczylo mi estro a nie mam już exe .. Tylko anastrozol tamox clomid i provi a muszę obniżyć, tyle że nie chce potem podwójnego wybicia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Flooky
Po którym środku wywala wyżej estro anastrozol czy tamox.. podskoczylo mi estro a nie mam już exe .. Tylko anastrozol tamox clomid i provi a muszę obniżyć, tyle że nie chce potem podwójnego wybicia.


chyba obniża ?? dla szybkiego zbicia możesz dać tamox , następnie przejść na ari

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Tak obniża pomyłka, Ari - armidex - anasteozol tak ? Wrzuciłem dzisiaj 20 tamo jutro ile ari ? 1 mg i ciągnąć przez kilka dni czy doraźnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
mefiu1
Panowie jesli dostalem antybiotyk na zeba od dentysty a w tle leci metka to watroba to zniesie?


Daj jakiś dobry probiotyk przy tym antybiotyku i po, bo rozyebie ci florę bakteryjna a nie jest ci to zapewne potrzebne na masie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Flooky
Tak obniża pomyłka, Ari - armidex - anasteozol tak ? Wrzuciłem dzisiaj 20 tamo jutro ile ari ? 1 mg i ciągnąć przez kilka dni czy doraźnie ?


a jaki masz poziom e2 ? ile leci towaru?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114116
Panowie jest jakaś różnica w działaniu między saszetkami a kapsułkami vivomixxa ? Leciałem teraz antybiotyk bo miałem już po raz kolejny problem z zatokami a z jelitami to od zawsze mam problemy + nie brałem żadnych probiotyków do tej kuracji antybiotykiem co było kompletną głupotą. Chyba,że możecie polecić coś lepszego na odbudowę flory ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
lodzianin1
Flooky
Tak obniża pomyłka, Ari - armidex - anasteozol tak ? Wrzuciłem dzisiaj 20 tamo jutro ile ari ? 1 mg i ciągnąć przez kilka dni czy doraźnie ?


a jaki masz poziom e2 ? ile leci towaru?

Nie wiem nie mam jak zbadać teraz, TEŚĆ 750 deka 600 antek 150 HGH 6j


Zmieniony przez - Flooky w dniu 2017-12-04 21:50:28
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium