SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130298

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170766
binko
Jak w tym tygodniu podbiłem dawke enana z 500 do 750 ew to podbić też dawke ari czy wstrzymać się do badań i wtedy korygować? Aktualnie leciało 1/4 ari do każdej iniekcji. Badania myślałem zrobić za tydzień w środę.


Tak, za tydzień możesz badac

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2747
Pytanie zagadka dla mnie... Czytalem ostatnio badania,ze insulinowka podawanie tescia jest rownie skuteczne jak domiesniowe.. Ktos moze czytal albo probowal juz taka metode? Nie jest to fejk źródło

Na sucho to nawet trawa nie urośnie %-D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Był ten temat tutaj przerabiany kilkukrotnie . Przejedz kilkadziesiąt stron wstecz będziesz miał odpowiedz na każde pytanie . W jakich ilościach chłopaki bili itd

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
destroys
Pytanie zagadka dla mnie... Czytalem ostatnio badania,ze insulinowka podawanie tescia jest rownie skuteczne jak domiesniowe.. Ktos moze czytal albo probowal juz taka metode? Nie jest to fejk źródło


Jak dla mnie średni to jest pomysł

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Wyniki gh
Przybita 10iu poniedziałek
10iu wtorek i po 2h badanie
A to wynik gh Novo Nordisk

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2747
Bylo niby, ze zarówno skuteczne jest takie wbijnie towaru a także gleboko domiesniowe.. Co jakis czas nowosci jakieś wynajduja hehe.. Ogólnie mowa tutaj o tesciu a nie wiem jak z innymi specyfikami.

Na sucho to nawet trawa nie urośnie %-D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Bilem też insulinowka Menta w klatę
I było normalnie

Tylko że to zabawa i wolę normalnie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
snara
Wyniki gh
Przybita 10iu poniedziałek
10iu wtorek i po 2h badanie
A to wynik gh Novo Nordisk





Czyli po 2 dniach tylko bicia ?? Wywaliło mocno to hgh,ciekawe jak igf z czasem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
destroys
Pytanie zagadka dla mnie... Czytalem ostatnio badania,ze insulinowka podawanie tescia jest rownie skuteczne jak domiesniowe.. Ktos moze czytal albo probowal juz taka metode? Nie jest to fejk źródło


Tescia na pewno, bo mialem takie same wyniki czy bilem w dupe 0,6 czy w trica 0,45. Tren klepal tak samo. Tylko geste srodki trzeba ogrzac, no albo bic normalnie. Zwracam tylko uwage, ze bilem w miesien i miejsca nie otluszczone.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Lodzian zobaczę bo trafila mi się apteka
I właśnie wyniki odebrałem i chce zapas zrobić

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium