SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6129573

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Ja z testa najbardziej lubie enana, najslabiej podchodzi mix, tren wole enan - mniejsze side odczuwam
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
U mnie z testów bez różnicy, choć niektóre lubię bardziej do konkretnej substancji - np mix + bold ...ale z trenów ace/hexa lub, enan nihuhu
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
a do boldzia ktory sie najbardziej nadaje? ;) ktory byscie wybrali dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dlugi estr obojetne jaki bo skoro nie masz wyrobionego zdania to roznicy nie odczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie ma czegoś takiego który najlepszy, mi pasuje sus+bold, do tego wink inj i to było kiedyś jedno z moich ulubionych combo. Później jak wink odpadł to teraz leciałem 1,5roku na omo+bold solo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
pawel515
a do boldzia ktory sie najbardziej nadaje? ;) ktory byscie wybrali dla siebie


U mnie sprawdza sie enan lub cypio.
Ale j/w to sprawa indywidualna
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Z testow moj ulubiony to enan. Na cypio mam retencje i E2 mocniej podbite a prop za czeste klucie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
krzykacz
Nie ma czegoś takiego który najlepszy, mi pasuje sus+bold, do tego wink inj i to było kiedyś jedno z moich ulubionych combo. Później jak wink odpadł to teraz leciałem 1,5roku na omo+bold solo.

Podpowiesz jaką profilaktykę na jajka dawałeś w czasie tego 1,5roku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Profilaktyka na jajka to hcg
Najlepszy test dla mnie to cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
łysy88
krzykacz
Nie ma czegoś takiego który najlepszy, mi pasuje sus+bold, do tego wink inj i to było kiedyś jedno z moich ulubionych combo. Później jak wink odpadł to teraz leciałem 1,5roku na omo+bold solo.

Podpowiesz jaką profilaktykę na jajka dawałeś w czasie tego 1,5roku ?

A jaka moze byc profilaktyka no hcg regularnie...
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium